Prodej či koupě nemovitosti je mnohdy velká životní změna a každý člověk jí snáší a vnímá jinak. Pro mě prodej Vaší nemovitosti není jen o mé provizi. Především je o naslouchání a vcítění se do Vaší situace a vize do budoucna i po prodeji. Snažím se co nejvíce ulehčit celý proces, rozptýlit Vaše obavy, zmírnit stresové situace, které jsou úplně normální a na místě. Neprodáváte nebo nehledáte přeci pytel brambor:) Kromě provize je pro mě obrovskou odměnou radost a chvála klientů.

Již realizované nabídky
Moje reference
Hana R.
Naše zkušenost skvělá! Paní Dagmara Farkasova je velmi vstřícná a ochotná, všechny problémy řešila rychle a prodej bytu dopadl ke spokojenosti všech... Teď nám pomáhá najít dům a má s nami svatou trpělivost... Nejvíc si cením lidského přístupu a nasazení s jakým s námi spolupracuje... Ještě jednou velké diky.
28. 02. 2020
Irena S.
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za hladký průběh prodeje naší nemovitosti a velmi profesionální přístup paní Farkasové, která má velký potenciál a její osobní a kladný přístup k mé věci byl naprosto neskutečný. Děkuji mnohokrát.
28. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím