Moje reference
Pavel H.
Daliborovy služby využívám přes 12 let, a vždy jsem maximálně spokojen nejen s výsledkem, ale i celým procesem diskuze a výběru nejvhodnějšího produktu. Jeho služby se nebojím doporučovat přátelům, a ti z nich, kteří Dalibora kontaktovali, mi můj názor na jeho spolehlivost a kvalitu potvrdili.
10. 09. 2020
Eva H.
S panem Čerychlem spolupracuji dlouhodobě, vždy pro mě dokázal vyjednat v konkurenčním prostředí nejvýhodnější nabídku, jedná rychle, profesionálně a produkt vždy přizpůsobil mým požadavkům a potřebám. Maximální spokojenost, s čistým svědomím ho doporučuji všem známým. Eva H.
10. 09. 2020
Tereza S.
Pan Dalibor Čerych je po dlouhé době člověk, kterého mohu doporučit svým přátelům i blízkým. Řešila jsem s ním konsolidaci půjček, pohotovostní hypoteční úvěr a úvěr na dofinancování koupě nemovitosti. Ve všech případech odvedl profesionální práci, vždy pozorně vyslechl mé požadavky, vše zkontroloval, nabídl určitá řešení a své návrhy srozumitelně vysvětlil. Kdykoliv jsem potřebovala radu, byl vždy k dispozici. Jednání s ním mělo vždy spád a bylo velice příjemné. Neodbíhal k nepodstatným věcem, mluvil jasně a konkrétně o důležitých faktech. Chtěla bych tímto velmi poděkovat za jeho finanční doporučení a lidský přístup. Tereza S.
17. 08. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím