Jméno
Gabriela Míková
Bio
Vše to začalo, když mi bylo 20 let (2003), v malé kancelářičce v Domažlické ulici v Praze, pod hlavičkou Modré pyramidy, kde jsme se současným ředitelem Bidli holdingu a.s. Jirkou Lejnarem plánovali, jakou budeme mít produkci ve stavebním spoření. Prostě jsem vzala batoh na záda, mapu do ruky a šla lovit klienty do terénu, bez předchozí domluvy. Vidíte, ten lovec ve měl byl vždycky. Poté jsme konečně dostali vlastní kancelář Na Višňovce, a tak se začali realizovat společné vize, vše se začalo pomalu, ale jistě zvětšovat a vize naplňovat a já se postupem času stala manažer týmu lidí. V roce 2007 se konečně splnila další, velká přelomová věc a otevřeli jsme Hypocentrum modré pyramidy na Václavském náměstí. Tady to byl velký zlom i pro mě. Najednou se ve mně otevřela myšlenka, že mi to nestačí, že potřebuji znát vlastní hranice, kam až můžu jít, co všechno sama zvládnu? A proto jsme se v roce 2008 (to nám bylo 25) rozhodli s mým současným manželem, který zde také pracoval, že si založíme vlastní zprostředkovatelskou společnost na Slovensku. Vzali jsme všechny úspory, prodali byt, sbalili si saky paky a odjeli bydlet a založit si vlastní firmu na Slovensko. No, a to vám teda řeknu, tady jsem opravdu poznala vlastní hranice, omezení, slabé a silné stránky. Ještě k tomu, když jsme tam odjeli 3 měsíce před tím, než začala finanční krize vyvolaná hypoteční spekulací v Americe. To nás dostalo na samotný okraj našich hranic a možností, ale ustáli jsem to a jak se říká, co nás nezabije, to nás posílí :-). Do 5ti let jsme dojednali spolupráci se 75ti největšími korporátními firmami a spolupracovali s menšími, ale i většími developery jako je např. Doprastav a získali jsme 7 ocenění od bank jako TOP partner.

V roce 2014 jsme odjeli zpět do Prahy, protože jsem čekala 1.mimčo. A protože jsme zavedli výborné systémy, přijali dobré, kvalitní a loajální manažery, může od té doby řídit naší společnost jen manžel z 1.patra našeho domu v Praze.

Mě nyní rodičovská skončila, a tak jsem znovu oslovila Jiřího, abych se zase stala součástí skvělé společnosti s velkou budoucností a vybudovala novou "Divizi developerských projektů";
Těším se na spolupráci :-)
Obor
Finance
Funkce
Průvodce
E-mail
mikova.gabriela@bidli.cz
Telefon
+421 739 544 082
linkedin

Jsme tu pro vás.

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím