V oboru hypoték a úvěrů pracuji již od roku 2003 a pomohla jsem k novému bydlení více než 900 klientům. Pomohu i Vám.

Moje reference
Renata S.
Gábina je sympatická,dynamická mladá žena, která svou prací žije a tomu také odpovídají její pracovní výsledky, ve svém oboru je bezkonkurenční navíc její milá povaha a lidskost tvoří výjimečný charakter, není potřeba jí doporučovat, je potřeba jí poznat :-). Renata S.
09. 06. 2020
Robert U.
Pani Míková nám nielen vybrala najlepšiu ponuku na refinancovanie hypotéky, ale so svätou trpezlivosťou zodpovedala všetky naše otázky, asistovala nám pri podpisovaní zmlúv v banke a perfektne nás vybavila inštrukciami na ďalší postup. Po skončení ďalšej fixácie sa na ňu určite zase obrátime. Róbert U.
09. 06. 2020
Viktor B.
Gábina je velmi zkušená a šikovná hypoteční poradkyně. Dokázala nám zajistit nejvýhodnější úrokovou sazbu v danou chvíli a najít nejvhodnější řešení, včetně refinancování stávajících závazků. Připravila s námi rozpočet celé akce a pomáhala s vyřízením všech formalit a s komunikací s bankou. Super spolupráce, děkujeme moc.
09. 06. 2020
Jakub R.
S Gábinou je skvělá spolupráce. Je na ní 100% spoleh. Vše zařídí a pohlídá. Plus nám zařídila super podmínky hypotéky. Doporučuji všema deseti.
20. 03. 2020
Iva J.
Na Gabinu se lze 100% spolehnout. Vse pripravi, ohlida a zkontroluje. V jeji praci mam naprostou duveru a vrele ji doporucuji ostatnim. Zejmena pokud mate plny diar a opravdu potrebujete nekoho, na koho se lze spolehnout a vse ohlida za vas.
05. 03. 2020
Martina H.
Doporučuji paní Míkovou jako perfektního profesionála. Její služby byly bezkonkurenčně rychlé, přesné a bezchybné. Ocenila jsem zejména rychlost její komunikace, která byla pro úspěch akce nezbytná. Její vynikající přehled a orientace v tématu mi pomohly najít pro mě nejlepší řešení. Tedy velmi milý přístup, aktivní a rychlý, navíc podtržený naprostou důvěrou z ní činí skvělého profesionála, kterého mohu jen doporučit. Martina H.
04. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím