V realitním světě se chci na té nejvyšší úrovni postarat o klienty, kteří chtějí prodat svou nemovitost a samozřejmě i o ty co chtějí najít své vysněné bydlení. A pro takové lidi tady jsem. Do roku 2014 jsem byl profesionální sportovec a měl jsem jen ty nejvyší cíle ve sportu, nyní je mám tady v Bidli.

Již realizované nabídky
Moje reference
Tomáš S.
Tímto bych chtěl pochválit pana Bartoše za profesionální přístup a zároveň poděkovat za rychlý prodej pozemku.Jednoduše řekl, jak to udělá a tak to také udělal. Za mne nejlepší zkušenost s makléřem a je také jediný, koho bych doporučil.
01. 06. 2020
Miluška H.
Přes realitku BIDLI jsme prodávali byt v Duchcově a byli jsme naprosto spokojení s profesionálním jednáním makléře Jana Bartoše. Vše proběhlo poměrně rychle a bez jakých kolik komplikací. Byli jsme velmi spokojeni.
20. 05. 2020
Kateřina V.
Velice oceňuji rychlý prodej a chválím profesionální jednání, příjemné vystupování pana Jana Bartoše při prodeji mé bytové jednotky. Ještě jednou moc děkuji.
20. 05. 2020
Nikol B.
Naprostá spokojenost!!!! Dvakrát nám byl zprostředkován prodej bytu a vždy maximální spokojenost s Makléřem( Jan Bartoš). Doporučuji služby této společnosti.
20. 04. 2020
Martin B.
Naprostá spokojenost, realitní makléř pan Bartoš profesionál na svém místě, se službami jsme byli spokojeni na 100 %. Doporučuji
20. 04. 2020
Jaroslav J.
Přes tuto realitku jsem v posledním roce prodával byt a zahradu, v obou případech vše vyřizoval pan Jan Bartoš k mé naprosté spokojenosti. Oceňuji jeho profesionální jednání, příjemné vystupování a hlavně rychlý prodej bez jakýchkoli starostí.
20. 09. 2019
Jitka M.
Výborná spolupráce při prodeji nemovitosti s panem Bartošem, příjemné, férové a rychlé jednání. Ještě jednou děkuji.
10. 06. 2019
Jaroslava Krejčová P.
Po zkušenostech s jinou realitkou, která nedokázala prodat byt ani za půl roku, jsem byla docela skeptická. Po uzavření smlouvy s firmou Bidli, kterou zastupoval pan Jan Bartoš se najednou začaly dít věci. Profesionální a osobní lidský přístup, přesné dodržování dohody, rychlý prodej, vyplacení částky, bez starostí, to je moje zkušenost.
03. 06. 2019
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím