Za roky, které působím v oboru, chápu bydlení jako základní lidskou potřebu a tak se snažím být svým klientům maximálně při tomto životním kroku nápomocen. Lpím na profesionalitě a baví mě zajišťovat nejlepší možné podmínky financování, řešit životní situace a mít k dispozici kvalitní produkty. Odměnou mi pak jsou pozitivní zpětné vazby a spokojení klienti, se kterými mnohdy máme díky lidskému a individuálnímu přístupu i přátelské vztahy. Koncept Bidli mi tak maximálně vyhovuje jelikož mohu vše zařídit na jednom místě a komplexně. Budu rád, když mne zkusíte i Vy a budu se těšit na případné setkání.

Moje reference
Monika C.
Dobry den pane Benacku, dekujeme za spolupraci a prejeme hodne uspechu v dalsi cinnosti. Pokud bude nekdo z nasich kolegu, ci znamych potrebovat hypoteku radi Vas doporucime a posleme za Vami, protoze jsme s Vasimi sluzbami spokojeni. Rychlost, individualni pristup, slusnost, spolehlivost, profesionalita i lidsky pristup. Jeste jednou diky.
11. 02. 2020
Žaneta B.
Spolupráce s panem Benáčkem vždy probíhá na profesionální úrovni. Při mé komplikované záležitosti s hypotečním úvěrem se se svým proklientským přístupem snažil najít a navrhnout řešení, které nejlépe odpovídalo dané situaci a možnostem. Z důvodu mého pracovního vytížení jsem byla vděčná, že se mohu na pana Benáčka bez obav a s důvěrou spolehnout. Díky jeho přístupu, rychlosti a ochotě jsem jej doporučila dále a v případě řešení budoucího financování vím, že se na něj s určitostí obrátím.
03. 02. 2020
Josef S.
S přítelkyní jsme hledali domeček, kde by mohla naše malá dcera běhat bosa v trávě a spokojeně vyrůstat. Díky panu Benáčkovi a jeho teamu jsem takový to dům našli a co víc i zvládli zafinancovat. Jsme nováčci v řešení těchto šílených papírových válek mezi námi a úřady. Díky ochotě a nadšení pro svou práci nám pan Benáček bral telefon i o víkendu a s až neuvěřitelnou trpělivostí nám vše vysvětlil a HLAVNĚ zařídil. My jen přišli na schůzku a odsouhlasili co nám nachystal k naší spokojenosti. Jednoznačně doporučuji, jako jeden z mála má svou práci rád a proto ji dělá DOBŘE!
28. 01. 2020
Bohumil K.
Rád bych touto cestou poděkoval průvodci panu Jiřímu Benáčkovi za bezchybnou práci, kterou odvedl při sjednávání hypotečního úvěru. V rámci tzv. pojistného úvěru oceňuji jeho snahu a úsilí nejen v pracovní době, ale i mimo ni, kdy jsem pokládal mnohdy i záludné otázky, které dokázal obratem zospovědět. S radostí musím napsat, že se své role zhostil pečlivě a úvěr jsme společně sjednali nejen bleskurychle, ale také bez problémů. Děkuji tímto ještě jednou za Vaši práci a vážím si Vaší profesionality.
19. 12. 2019
Ondřej D.
Když jsme si před pár lety s partnerem kupovali byt, narazili jsme náhodou na služby pana Benáčka. Všechno proběhlo naprosto skvěle, rychle, za výhodných podmínek a byli jsme moc spokojeni. Proto jsme neváhali se na něj obrátit i nyní při koupi rodinného domu. A opět veliká spokojenost. Ochotný hypoteční bankéř, který se snaží udělat pro své klienty maximum.
26. 11. 2019
Martin S.
Všechno bylo super a přístup pana Benáčka byl ukázkový. Proto jsem jej doporučil i kolegyni a dalším známým. Děkuji a budu se těšit na další spolupráci.
14. 10. 2019
Petr K.
Samá chvála. Vždy pohotový, vždy po ruce, vždy poradil a vše vyřešil, ochotný, vstřícný, cesta k hypotéce snadnou cestou díky Vám.
23. 09. 2019
Radka G.
Moc chci poděkovat panu Benáčkovi za vyřízení financování a všeho okolo koupě. A že toho rozhodně nebylo málo. Určitě se za Vámi ještě stavím s poděkováním a budu Vás jen doporučovat. Nikoho bych si nevybrala lépe. Ještě jednou moc děkuji.
30. 08. 2019
Jiří V.
Vše pecka Jiří, vážím si Vaší práce.
29. 07. 2019
Klára T.
V roce 2019 jsme s panem Benáčkem řešili financování, abychom si mohli splnit sen o vlastním bydlení. Musím říct, že mě strašně mile překvapil přístup pana Benáčka. Vše nám ukázal, vše jsme nekolikrát prošli, když jsme něco nechápali. Až vše bylo jasné, pokračovali jsme dál. Takovýto lidský přístup se jen tak nevidí v dnešní době. Pan Benáček nám pomohl i se spoustou věci okolo bytu, které by vlastně ani řešit nemusel. V těchto věcech nám také nesmírně pomohl. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat za opravdu špičkové služby a ochotu. Určitě bych pana Benáčka doporučil všem, co chtějí financování a bydlení řešit v klidu a příjemnou cestou.
17. 07. 2019
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím