Moje reference
Jana P.
Měla jsem problém s hypotečním úvěrem u nejmenované banky, kde kvůli procesní chybě nebylo možné úvěr řádně splácet. Po šesti měsících marného snažení, po nespočtu telefonátů a osobních schůzek se "zaměstnanci" této úchvatné instituce a dalších "poradců" jsem ztratila naději, že bude možné tento problém vyřešit, aniž by mi banka nezcizila moji milovanou nemovitost. Když už jsem začala vše vzdávat a nevěděla jsem kudy kam, shodou okolností jsem se dostala ke kontaktu na pana Libora Stehlíka. Téměř okamžitě si na mě našel čas a problém, který se bezvýsledně vlekl několik měsíců, se díky panu Stehlíkovi dokázal okamžitě řešit. Svým rychlým a přesným jednáním mě dokázal zbavit velkých starostí a získal si mou důvěru. Od teď již veškeré záležitosti řeším jen a pouze s ním. Spolupráce s panem Stehlíkem je skvělá, všem ho vřele doporučuji.
22. 07. 2020
Pavel F.
Jsem velmi rád, že jsem dostal doporučení na pana Stehlíka, když jsem potřeboval vyřešit hypotéku. Nevěděl jsem si rady a neměl jsem úplně vhodné podmínky pro schválení úvěru. Avšak díky Liborovi se nemožné stalo skutečným. Od prvního sezeni, kdy jsme se poznali, jsem mel dobrý pocit. Na cestě k úvěru bylo hodně potíží, které jsme museli překonat. Například problém s komunikací a chybami ze strany účetní v mém zaměstnání, až po nesmyslný odhad banky, kdy odhadce podhodnotil cenu nemovitosti. Překážek bylo opravdu hodně, ale pan Stehlík vytrval a vše s grácií vyřešil, jak slíbil. Kdykoliv jsme se potřebovali sejít, domluvili jsme se a nebyl problém, aby za mnou pan Stehlík přijel z Jižních Čech, kde jsem nemovitost kupoval, až do Prahy. Což byla opravdu velká výhoda. Každopádně nejen že tyto všechny věci bravurně vyřešil, aniž bych já musel něco složitého řešit, ale hlavně to celé dotáhl do konce a peníze na vysněný dům mi zkrátka zařídil. Ještě jednou moc děkuji. S pozdravem Pavel F.
04. 05. 2020
Dalibor K.
Touto cestou bychom chtěli co nejupřímněji poděkovat panu Stehlíkovi za vyřízení financování našeho vysněného bydlení. Díky Vám jsme si mohli splnit náš sen a koupit si naprosto dokonalý dům. V dnešní době je téměř zázrak potkat někoho, kdo by ke své práci a klientům přistupoval tak jako vy. Vaše služby a jednání jsou opravdu na vysoké úrovni. Dovolíme si napsat, že než hypotečního poradce jsme spíše získali přítele a psychologa, který tu pro nás byl nepřetržitě dnem i nocí a to bez nadsázky :) Naši přátelé se po svých zkušenostech s vyřizováním hypotéky dost divili, že jsme neustále v klidu a pohodě a naše odpověď byla, že my máme pana Stehlíka. Uvědomujeme si, že sjednat nám hypotéku nebyla žádná sranda, už jenom kvůli tomu jaká máme zaměstnání a v neposlední řadě i kvůli tomu, jaká je teď ve světě situace. Na cestě za naším snem nás potkalo hodně problémů, ale pak jsme dostali doporučení na Vás a ani jsme se neotočili a bylo hotovo :) S naprostým klidem můžeme říct, že jste ovlivnil celý náš život a není způsob jak Vám dostatečně poděkovat. Můžeme udělat jenom to nejmenší, všude Vás maximálně a s radostí doporučovat. A to, že jste velice slušný a přátelský člověk je jenom super bonus k tomu, že jste opravdu profík. Za všechno Vám moc děkujeme a věříme, že se i nadále budeme potkávat. Srdečně zdravíme Andrea a Dalibor
20. 03. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím