V oblasti realit se pohybuji již od roku 2008. Má práce je zároveň i mým koníčkem. Spolehlivost, pečlivost a korektní jednání jsou mou prioritou.
Prodej nebo koupě nemovitosti je citlivým a důležitým životním krokem každého z nás, proto se snažím svým osobním přístupem a pochopením tento složitý proces klientům co nejvíce usnadnit. Každý klient má nárok na kvalitní služby. Díky zkušenostem v oblasti insolvencí a exekucí Vám poradím a pomohu i s komplikovanými převody.
Vím, jak je v životě důležité plnit si své sny, velmi ráda pomohu i Vám splnit sen o vlastním bydlení a ukážu Vám cestu, jak být Jednoduše doma :-)

Vaše spokojenost je můj cíl.

Již realizované nabídky
Moje reference
Barbora H.
Byli jsme velmi spokojeni s naší makléřkou, paní Lysickou, která se starala o prodej našeho bytu. Byla příjemná, profesionální, rychlá, vstřícná, ochotná a skvěle se s ní komunikovalo. Rozhodně ji budeme doporučovat dále.
07. 07. 2020
Tomáš P.
Dobrý den, s realitní makléřkou paní Lindou Lysickou jsem řešil prodej svého bytu a byl jsem maximálně spokojen. Byt se prodal v krátkém čase a ještě o sto tisíc více než jsem počítal. Profesionální přístup, vstřícné jednání, ochota - nemusel jsem se o nic starat, vše vyřídila za mne a hlavně rychle. Paní Lysickou mohu jen doporučit.
03. 02. 2020
Tomáš H.
Jako kupujícího mě velmi potěšila rychlá a efektivní spolupráce paní Lysické, férové jednání a to i přesto, že nemovitost nebyla bezproblémová, tak oceňuji její transparentnost a ochotu problémy řešit. Paní Lysická je velmi profesionální a přesto lidská. Osobně bych ji doporučil jak prodávajícím, tak kupujícím, kteří si Váží svého času.
03. 02. 2020
Hana P.
Velice ráda bych poděkovala za bezchybnou spolupráci paní Lysické, která pro prodej našich nemovitostí udělala více než musela, a ještě mnohem více než jsem očekávala, a také za lidský a přátelský přístup, který zachovala za všech okolností jako dokonalý profesionál.
03. 02. 2020
Adam Š.
Spolupráci s paní Lysickou hodnotím na jedničku. Nejen, že mi pomohla najít přesně takovou nemovitost, kterou jsem hledal a pomohla vyřídit všechny administrativní záležitosti s tímto spojené, ale také byla na všech schůzkách s prodávajícím i jeho právním zástupcem. Čemu jsem nerozuměl, to mi vše trpělivě vysvětlila. Pomohla mi také s vyřízením financování celé koupě a rekonstrukce s tímto spojené, stejně jako s vyřízením pojištění. Pokud by mě ještě někdy potkalo stěhování, určitě se s radostí opět obrátím na paní Lysickou. Takže spolupráci mohu vřele doporučit.
03. 02. 2020
Lucie B.
Tímto bych moc chtěla poděkovat za naprosto profesionální přístup paní Lindy Lysické k prodeji mé nemovitosti. Byli jsme s přítelem moc spokojeni už při prodeji jeho nemovitosti (Tomáš Puchalka), proto jsme paní Lindu oslovili znovu a určitě vřele doporučíme dále nejen v rodinném, ale i v pracovním kruhu. Ještě jednou mockrát děkujeme.
03. 02. 2020
Zdeňka R.
„Spolupráci s Bidli hodnotíme více než kladně. To co pro nás udělala p. Lysická, bychom nejraději označili ne pěti, ale deseti hvězdičkami. S takovým profesionálem ve svém oboru se člověk tak často nesetká. Vždy nám vše pečlivě vysvětlila, účastnila se s námi všech schůzek a jednání. Zvlášť oceňujeme její profesionalitu a trpělivost při řešení komplikací, které nastaly ze strany bytového družstva. Byla s námi neustále v kontaktu, vše se stihlo v dojednaném termínu. Za vše jí moc děkujeme. Rosičtí“
03. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím