Jmenuji se Markéta Bindicsová, práce realitní makléřky mě velmi baví a naplňuje. Je pro mě důležité, aby každý můj klient viděl v naší spolupráci smysl. Zkušenosti v oboru nemovitostí spolu s odbornými znalostmi a lidským přístupem jsou základem pro dosažení společného cíle. Každá nemovitost má svůj příběh, respektuji individuální potřeby a názor každého klienta. V průběhu obchodu se snažím vytvořit profesionální, avšak přátelský vztah založený na důvěře. Hledím do budoucna v osobním i pracovním životě. Zkuste to se mnou!

Již realizované nabídky
Moje reference
Renata W.
Vážená paní Bindicsová, v rámci naší dlouhodobé spolupráce jste mi pomohla jak s hledáním několika nájemníků, tak nakonec i kupce mého bytu. Chtěla bych říci, že vždy vše proběhlo podle mých představ, ba dokonce Vaše profesionalita často mé představy předčila. Pracujete rychle, spolehlivě, pečlivě a pokud v budoucnu potřebovat služby realitní společnosti, zcela určitě se obrátím na Vás a jistě Vás doporučím.
10. 06. 2020
Miroslav P.
Spolupráce s Vámi byla velmi dobrá na dobré profesionální urovni . děkuji Petrák
11. 05. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím