PROČ JSEM PRŮVODCEM V OBLASTI NEMOVITOSTÍ?

Ráda pomáhám lidem naplňovat jejich vize a představy o šťastném životě. Chápu, že bydlení a domov jsou jedním z pilířů toho, co vytváří pocit štěstí.

Při své práci dělám vše pro to, abychom po celou dobu naší spolupráce měli dobrý pocit a na konci byli všichni zúčastnění spokojení s výsledkem.

Ráda pomůžu prodat či koupit nemovitost také vám.


www.Nemovitosti.MarketaLattova.cz

Již realizované nabídky
Moje reference
Ilona M.
Spolupráci s Bidli hodnotím kladně.Nas případ byl komplikovaný a prodej RD delší,než jsme původně čekali.Nase realitní makléřka,Markéta Lattova,dělala všechno proto,aby prodej proběhl ke spokojenosti všem a naše vážná situace byla co nejrychleji vyřešena.Pomohla nám nejenom jako makléřka,ale i jako člověk.Uklidnovala nás,podržela nás když bylo potřeba,snažila se najít nejlepší řešení.Patri ji nás velký dík.Je možné,že budeme ještě jednou potřebovat realitní služby,už teď vím,na koho se obrátím...
28. 01. 2020
Tomáš T.
Nemovitost jsme sice přes tuto realitní kancelář nakonec nekoupili, ale byli jsme velice mile překvapeni profesionálním a vstřícným jednání makléřky p. Lattové, která ochotně provedla nemovitostí a dokonce poukázala i na skryté vady apod. (jestli všechny se tedy nikdy nedozvíme, ale i tak skvělé jednání). Jsem rád, že se i při dnešních podmínkách na trhu najdou profesionálové a ne jen amatéři.
16. 01. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím