Mnoho mých negativních zkušeností a absence některých služeb na trhu mě natolik motivovalo, že jsem se rozhodl vstoupit na trh realit a nabídnout lidem jiný přístup v poskytování realitních služeb.

Mým hlavním cílem je co nejlépe poznat svého klienta a vnímat jeho potřeby. Ze zkušenosti vím, že nákupem, či prodejem nemovitosti řešíme svou životní situaci, jako je například založení rodiny, dědictví, lepší dostupnost práce, rozvod atd..

Je důležité si uvědomit, že nákup, nebo prodej nemovitosti pro nás znamená jednu z nejdůležitějších investic v našem životě. Proto si dovoluji nabídnout mé služby přímo Vám, vytvořené na míru, které povedou k Vaší spokojenosti a zhodnocení Vaší životní situace.

Proto si velmi zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným realitním průvodcem.

Jsem zde proto, abych Vám v těchto situacích poradil, udělal za Vás odbornou práci a ušetřil Vám starosti, peníze a hlavně čas, který můžete věnovat své rodině, koníčkům, či Vaší práci.

Pokud i Vy hledáte svého partnera v realitách, rád Vám pomohu.

https://www.gregorpetr.cz/

Jiľ realizované nabídky
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím