Ráda se stanu Vaším rodinným průvodcem na cestě ke spokojenému a klidnému bydlení a zároveň i pomohu s prodejem Vaší nemovitosti. Těším se na spolupráci.

Již realizované nabídky
Moje reference
Dušan Z.
„Skvělá zkušenost, profesionální jednání, osobní přístup a nadstandardní služby. Vřele doporučuji!“
29. 05. 2020
Helena P.
„Skvěla RK s velmi milými, ochotnými a profesionálními makléři. Pomáhali nám s přítelem s koupí domu. Vybírali jsme dlouho a pečlivě. Blanka Chocová a Zuzana Benedyktová s námi trpělivě objížděli prohlídky nemovitostí, včetně těch, které nebyli v nabídce jejich RK. Iveta Svobodová spolu s Lukášem Kauckým s námi prošili celým procesem ohledně úvěrů apod. Mohu pouze vřele doporučit. Bohužel hodnocení se nedá napsat dostatečně dlouhé, tak aby šlo skutečně vyzdvihnout jak profesionální byl přístup.“
13. 05. 2020
Květoslava K.
„Dobrý den, spolupráce s RK bidli jsem nesmírně spokojená. Naprosto perfektní profesionální přístup od paní Zuzanky Benedyktové. tímto bych chtěla zároveň poděkovat. s pozdravem Kožíšková“
05. 03. 2020
Hana M.
„Dobrý den,spolupráci s Vaší realitní kaneláří Bidli mohu jen doporučit,zejména spolupráce s makléřkou Zuzanou Benedyktovou byla velmi profesionální a vstřícná. Mohla jsem se vždy na ni spolehnout a tímto ji děkuji"
29. 02. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím