Pomůžeme vám bydlet i prodat.

Chci pomoct s bydlením

Na našich pobočkách přepážky nehledejte. Zato o kávu, vodu a dobrou náladu u nás nouze není. Spojte návštěvu pobočky třeba s nákupem v obchodním centru.

Nákup a prodej nemovitostí

Využijte našich zkušeností v oboru. Prodáme, nebo koupíme vaši nemovitost za nejvýhodnějších podmínek. Díky našemu unikátnímu systému párování nabídek a poptávek budete vždy o krok napřed.

Chci koupit nebo prodat nemovitost
Hledáte novou nemovitost?
Pokud hledáte novou nemovitost, pomůžeme vám. Podívejte se do našeho seznamu starších i nových nemovitostí a vybírejte podle kritérií, které vás zajímají.
Prodáváte svoji nemovitost?
V našem systému máme mnoho zájemců o nové bydlení. Pokud prodáváte, vaše nemovitost najde velmi rychle svého budoucího kupce.

Pomůžeme vám bydlení financovat

Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby.

Chci pomoct s financováním
Hypotéka na bydlení
Výhodná úroková sazba, nízké měsíční splátky a splatnost úvěru až 30 let vám pomohou snadno si zajistit lepší bydlení bez výrazného zatížení vašeho rodinného rozpočtu.
Refinancování hypotéky
Máte někdy pocit, že splácíte za dva? Vezměte svou hypotéku nebo úvěr na bydlení a přejděte k nám. Ušetříme vám peníze.

Postavíme vám domov

Postavíme vám dřevostavbu. Vybrat si můžete z nabídky typových domů, nebo vám navrhneme dům přesně podle vašich představ. Budete mít kontrolu nad celým průběhem stavby. A navíc vám ušetříme až 30 % provozních nákladů.

Chci postavit dům
Jak to děláme?
Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem, montujeme panely vyráběné v naší výrobní hale. Necháme vás sledovat celý průběh stavby domu online.
Proč právě dřevostavbu?
Pokud přemýšlíte o novém bydlení s úsporným provozem, je pro vás nejlepším řešením právě dřevostavba. Ušetříte na pořizovacích a provozních nákladech.

Stavíme moderní bydlení pro každého

Developerům zajistíme projektové financování včetně přípravy podkladů pro banky a investory. Klientům developerů pak zpostředkujeme financování u nejvýznamnějších bank na trhu.

Prohlédnout si projekty
Profesionální partner
Umíme v tom chodit. Využíváme mnoha let zkušeností spolupráce s developery. Stojí za námi silná skupina vlastních firem. Máme know-how, poptávající klienty a kvalitní právní servis.
Komplexní služba
Díky propojení našich produktů a služeb zvládneme pokrýt potřeby každého developerského projektu od A do Z. Financování, výstavba, reality, pojištění, dodávka energií, výroba interiérů.

Dodáme vám levnou elektřinu i plyn

Jsme tu pro všechny, kdo chtějí odebírat plyn a elektřinu za výhodných a transparentních podmínek. Budujeme dlouhodobé a oboustranně výhodné partnerství. Věříme, že je to správná cesta. Víme, jak na to. Neplaťte víc, než je třeba.

Chci levné energie
Průhledná energie
Nezneužíváme nevědomosti zákazníků a poskytujeme všem stejně férové ceny. Pokud se neorientujete v sazbách a vyúčtování, vysvětlíme vám vše potřebné.
Jsme profíci
Podepsali jsme Etický kodex Energetického regulačního úřadu a zavázali jsme se k naší práci přistupovat profesionálně a s respektem. Nespolupracujeme s podomními prodejci.

Kuchyně a interiéry pod jednou střechou

Představujeme vám Bidli Interiéry. Jsme výrobce kuchyní a interiérů s příběhem. Přinášíme do vašich domovů komfort rakouské a německé kvality. Naši spolupráci stavíme na dlouholetých vztazích. Do řemesla vkládáme svoje srdce. Poctivou prací plníme vaše sny o bydlení.

Chci nový interiér
Kuchyně a interiéry
Ať už bydlíte ve svém domě či bytě, nebo si právě pořizujete úplně nový domov, vybavíme ho novou kuchyní a interiérovým nábytkem přesně podle vašich představ.
Kvalita především
U nás v Bidli věříme, že na kvalitní řemeslné práci záleží, protože doma musí vše dokonale fungovat a hlavně dlouho vydržet.

Jednodušší, než si myslíte.

Poptávka

Vyberte si oblast, která vás nejvíce zajímá a zanechte nám na sebe kontakt.

Setkání s průvodcem

Náš průvodce vás provede tou nejkratší a přímou cestou k vašemu požadavku.

Využití služby

Jakmile se dohodneme na všech důležitých detailech, vše zařídíme za vás.