Bidli - Jednoduše doma

Nákup a prodej nemovitostí

Prodávej s Bidli
Provedeme vás cestou k vašemu novému domovu. Najdeme nejlepší a nejkratší způsob, jak financovat vaše bydlení, nebo refinancovat vaši stávající hypotéku. Zvládneme vás i dobře pojistit. Už nemusíte jinam, na jednom místě získáte všechny potřebné služby. Více informací

Využijte našich zkušeností v oboru.

Hledáte novou nemovitost? Pokud hledáte novou nemovitost, pomůžeme vám. Podívejte se do našeho seznamu starších i nových nemovitostí a vybírejte podle kritérií, které vás zajímají.

Prodáváte svoji nemovitost? V našem systému máme mnoho zájemců o nové bydlení. Pokud prodáváte, vaše nemovitost najde velmi rychle svého budoucího kupce.

Služby

1

Nabídněte nemovitost našim klientům

Naši klienti s předschválenými úvěry čekají na nové nemovitosti. Díky systému párování má u nás prodávající větší šanci urychlit prodej bytu, domu nebo pozemku.

2

Pokud hledáte, najdeme vám nemovitost na míru

Nechte výběr nemovitosti na nás. Uzavřete s námi Dohodu o vyhledání. Podle předem vámi zadaných kritérií najdeme přesně to, co hledáte. Navíc levněji než je uvedeno na internetu. Obratem vás pak kontaktujeme s termínem prohlídky. Vy si pak jen vyberete a ušetříte čas i peníze.

3

Poskytneme související právní služby

Spolupracujeme s renomovanou poradenskou společností ARROWS Advisory Group, která nám hlídá všechny právní záležitosti, abychom se my i naši klienti cítili v bezpečí.

4

Navrhneme nejvýhodnější financování

Najdeme pro vás nejlepší a nejkratší cestu k financím na vaše bydlení. Navíc vás zbavíme rizik spojených s financováním. Využijte naše úvěrové produkty, a to i pohotovostní formou (než si naleznete nemovitosti), a splňte si svůj sen o novém domovu. Vše potřebné zařídíme za vás.

5

Nemovitost umíme i oddlužit nebo vykoupit

Život přináší různá úskalí. Pokud je vaše nemovitost zatížena finančním břemenem jako exekucí, či nebankovní půjčkou, oddlužíme ji. V případě, že chcete svou nemovitost prodat okamžitě, vykoupíme ji od vás až do výše 80 % z její tržní ceny.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Dagmar Farkasová
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Petra Pistulková
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Václav Moravec
Nemovitosti
Hradec Králové
Poznejte průvodce
Ellen Dalessi
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Reference
Vendula W.
Chtěla bych poděkovat panu Martinovi Fišerovi ze společnosti Bidli za pomoc prodeje zahrady. Superrychlé jednání, profesionální přístup a ochota. Doporučuji...
28. 03. 2020
Alena O.
Ráda bych poděkovala za bezvadnou spolupráci s Ing. Jonášovou, (firma Bidli), která se starala o prodej domu po mé matce. Musím říci, že jsem ani nečekala, že vše bude probíhat tak rychle a perfektně. S Ing. Jonášovou jsem byla velmi spokojená. Je to milá a příjemná slečna. Nejvíc jsem odcenila, že všechno, co jsme si domluvily, platilo. Vše bylo věcné a přehledné a velmi profesionální. Chci ještě jednou poděkovat za pomoc Ing. Jonášové a popřát jí hodně spokojených klientů, jako jsem byla já. S pozdravem Alena Otradovská
27. 03. 2020
Marie V.
Korektní, spolehlivý, dochvilný, empatický, profesionální, férový. Takový je pan Zrostlík. Velmi opravil moje dosavadní dost negativní vnímání makléřů a realitního trhu. Neslibuje, na co nemá, jedná s rozmyslem a s pochopením pro situaci svého klienta. Jeho služeb jsem využila po dobré zkušenosti a rychlém jednání opakovaně. Doporučuji ho.
26. 03. 2020
pan P.
Pan Tomáš Salák je výborný, úspěšný, komunikativní, úsměvný, ochotný realiťák, který nám sjednal koupi domu, udělal se společností veškeré převody - přepisy (včetně elektřiny a plynu), dokonce vypsal Daňové přiznání z nabytí nemovitosti a nezapoměl nás upozornit i na podání roční Daňové přiznání . Jelikož jsme s jeho prací velmi spokojení obrátili jsme se na něj i s prodejem garáže, která byla strašně rychle provená a dopadla velmi dobře nad naše očekávání. Takže bych pana Saláka doporučila všem co prodávají nebo chtějí kopit nemovitost, protože pracuje na 150%. Ještě jednou moc dík
26. 03. 2020
Jan K.
Dobrý den, rádi bychom Vám ještě touto cestou poděkovali za profesionální přístup při řešení prodeje naší nemovitosti. Od prvního setkání až po předání nemovitosti nám vždy bylo vše jasně a srozumitelně vysvětleno, obratem bylo reagováno na aktuální vývoj a nebyl problém cokoliv řešit. Z pracovního i lidského hlediska jsme s Vaší prací byli spokojeni a určitě můžeme Vaše služby doporučit i ostatním.
24. 03. 2020
Miroslav V.
Se službami pana Salak jsme byli velmi spokojeni. Od první chvíle vstřícné jednání. Všechny problémy, které během naší spolupráce vznikly se řešily otevřeně a rychle. Pokud to bylo v jeho možnostech tak vycházel vstříc. Samozřejmě jako správný obchodník, se nám snažil nabídnout všechny možné podpůrné prodeje a služby. Některé jsme využili, jiné ne bylo to na našem rozhodnutí a přesvědčení. Pokud bychom potřebovali v budoucnu poradit na trhu s realitami, určitě by byl jedním z těch na koho bychom se obrátili. :)
20. 03. 2020
Martin K.
Konečně kvalitní RK! :) Přístup paní Chocové je naprosto profesionální a vstřícný. Mohu jen doporučit.
13. 03. 2020
Petr K.
Řekněte jednu věc, proč se Vám se mnou dobře pronajímalo? Vstřícnost, trpělivost, ochota, rychlost Proč jste si mě vybral, abych Vám pronajal byt? Poznal jsem Vás při jiném obchodu, neměl jsem důvod nezkusit hledat podnájemníka přes Vás. Co mi, podle Vás, šlo dobře? Praktická realizace, to je od doporučení ceny, inzerce, včetně fotek, přes sehnání klientů, realizace prohlídek, následný výběr.
09. 03. 2020
Martina F.
Realitní specialista pan Jiří Kuna mne kontaktoval s nabídkou možnosti prodat můj pozemek. Spolupráce s ním byla od začátku do konce rychlá a plynulá. Je spolehlivý, vstřícný, dodržuje dohodnuté termíny a vše, co slíbil a nabídl, také splnil a dotáhl do konce. Pokud budu potřebovat, v budoucnu bych se na něj jistě znovu obrátila."
09. 03. 2020
Veronika J.
Maximální spokojenost s panem Hofmanem. Kupovali jsme byt v Děčíne. Mohu spolehlivě doporučit.
06. 03. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím