Bidli - Jednoduše doma

Home staging

Home staging je obor bytového designu zaměřený na úpravu nemovitostí před prodejem nebo pronájmem. Bytový designér upravuje nemovitost podle vkusu majitele. Staging designér upravuje nemovitost tak, aby byla atraktivní pro co nejširší okruh lidí. Více informací

Home staging

Cenu, lokalitu i dispozici si zájemce vybírá, než se dostane k vašemu inzerátu. To, co dokážete jako majitel nejvíce ovlivnit, je emoce, kterou vaše nemovitost vyvolá.

Připravíme váš domov tak, aby kupujícího zaujal na první pohled (investice do home stagingu je levnější volba než snižování kupní ceny). Každá nemovitost vyžaduje jiný přístup. Někdy stačí pár drobných úprav, jindy je potřeba to vzít od základů. Při prodeji nemovitosti už není důležitý váš vkus, ale představy kupujícího. Je těžké se trefit do estetického cítění všech. Pomocí principů home stagingu uděláme z vašeho domova produkt na prodej, který osloví co nejširší okruh zájemců.

Co nabízíme:

1

Foto staging

Tato služba je vhodná pro nemovitosti, které jsou zařízené, bez technických a estetických závad. Mají ladící interiér, působí světle a prostorně.

Cílem je vytvořit přitažlivý neutrální interiér, profesionální fotky pro inzerci, odlišit se od přímé konkurence v lokalitě, a ukázat majiteli, jak nemovitost upravovat na prohlídky. Na focení v ceně zapůjčíme všechny potřebné dekorace a doplňky. Práce staging designéra a fotografa zabere cca 2 - 6 hod. podle velikosti nemovitosti.

2

Home staging zařízené nemovitosti

Tato služba je vhodná pro nemovitosti, které jsou zařízené, aktivně zabydlené (velké množství nábytku, doplňků) nebo působící tmavým a stísněným dojmem.

Cílem je rozvolnění a prosvětlení interiéru, správné rozmístění dispozic, oprava a repase zjevných poškození do té míry, aby vynikly přednosti vaší nemovitosti. Práce designéra a staging týmu trvá podle náročnosti realizace 2 - 14 dní. Při home stagingu samozřejmě bereme v úvahu, jestli se v nemovitosti nadále bydlí a rozsah úpravy i průběh stagingu domácnosti přizpůsobíme.

3

Home staging prázdnych nemovitostí.

Tato služba je vhodná pro nemovitosti, které jsou prázdné nebo částečně zařízené.

Cílem je zájemcům ukázat využitelnost prostoru a hezký domov. Prázdné nemovitosti se prodávají déle a za nižší cenu než zařízené. Práce designéra a staging týmu trvá podle náročnosti realizace 2 - 14 dní.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Petra Tománková
Interiéry
Poznejte průvodce
Pavlína Glacnerová
Interiéry
Poznejte průvodce
Tereza Šafránková
Interiéry
Poznejte průvodce
Evelína Vaněk Síčová
Interiéry
Ostrava
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím