Bidli - Jednodu?e doma

Rekonstrukce

Každá nemovitost potřebuje čas od času opravit, vylepšit, zmodernizovat. Díky novým technologiím a moderním stavebním postupům je dnes výrazně rychlejší a levnější si bydlení přizpůsobit aktuálním potřebám. Více informací

Rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce nemovitosti je dlouhodobá investice. Chcete, aby váš nový domov vypadal dokonale? Svěřte se do rukou odborníků. Bidli vám poskytne kompletní servis od vytvoření návrhu po realizaci a dokončení vaší vize. Pomůžeme vám najít to správné řešení.

Proč rekonstrukci od Bidli?

1

Navrhneme i zrealizujeme

Nemovitost vám zrekonstruujeme, ale vytvoříme i její návrh. V návrzích spolupracujeme s kolegy z Bidli design, kteří rekonstrukci kreativne navrhnou podle vašich představ. Poté nám jen dáte klíče od bytu a my vám předáme kompletně rekonstruovaný byt.

2

Opíráme se o dlouholeté zkušenosti

Svou činnost jsme založili na dlouhodobých zkušenostech na nemovitostním trhu. Zrekonstruovali jsme desítky nemovitostí, ať už bytů či domů. Našim klientům poskytujeme prvotřídní služby, proto se za námi rádi vrací.

3

Vaše jistota, naše záruka

Stojíme si za kvalitou naší práce, proto běžně poskytujeme záruku. Za naši práci ručíme v délce 2 roků od dokončení rekonstrukce.

Podívejte se na naše realizace

Prohlédněte si na naše realizované projekty částečných i kompletních rekonstrukcí. Provádíme stavební práce od drobných oprav až po rozsáhlé rekonstrukce historických domů, komerčních prostor, průmyslové objekty, občanskou vybavenost, bytová jádra, půdní vestavby, rekonstrukce interiérů, koupelen a kuchyní. Líbí se vám naše realizace? Neváhejte nás kontaktovat. S námi zmodernizujete vaše bydlení od podlahy až po strop podle přání. Změníme vaši nemovitost na jedinečné a moderní prostory včetně realizace prvotního návrhu po dokončení toho posledního detailu.

Co všechno umíme

1

Částečná rekonstrukce

Rekonstrukce bytového jádra včetně vybavení s dodáním a montáží kuchyňské linky na míru.

2

Kompletní rekonstrukce

Kompletní rekonstrukce bytu, která navíc oproti částečné zahrnuje novou elektroinstalaci, omítky, podhledy, podlahy, interiérové dveře s obložkami a vstupní dveře. Navíc získáte dodání a instalaci nových oken a v případě rekonstrukce rodinného domu i novou fasádu.

3

Zhodnocení nemovitosti klienta

V rámci služby zhodnocení nemovitosti získáte celkovou rekonstrukci nemovitosti, která prokazatelně zvýší její cenu o vyšší hodnotu, než byla cena rekonstrukce.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Petra Pistulková
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Václav Moravec
Nemovitosti
Hradec Králové
Poznejte průvodce
Miloš Ceffer
Nemovitosti
Hradec Králové
Poznejte průvodce
Galina Kuthanová
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím