Bidli - Jednoduše doma

Nízkoenergetické rodinné domy

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem. Postavíme vám dům podle vašich představ. Můžete si vybrat z nabídky typových staveb v našem katalogu domů včetně individuálních úprav na přání. Více informací

Pár kroků k vysněnému bydlení.

1

Vyhodnocení situace

Najdeme pro vás nejlepší možné řešení vašeho bydlení od A po Z. Podíváme se detailně na vaše potřeby a pomůžeme vám zajistit financování koupě pozemku a následné výstavby.

2

Konzultace představ o bydlení

Navrhneme vám projekt domu dle vašich představ. Inspiraci můžete hledat v našich typových domech, které vám upravíme na míru vašim potřebám. Obdržíte od nás studii domu, která obsahuje vizualizace domu, půdorys a cenovou nabídku.

3

Výběr vhodného pozemku

Pomůžeme vám aktivně najít pozemek vhodný pro stavbu vašeho domu. Zkontrolujeme jeho faktický i právní stav a zajistíme vám bezstarostnou koupi. Usadíme projekt domu do pozemku dle vašich požadavků.

4

Projektová dokumentace

Po odsouhlasení studie a objednání projektu vám celý dům vyrýsujeme a zaneseme do pozemku včetně napojení na inženýrské sítě. Součástí projektové dokumentace je dokumentace k územnímu rozhodnutí, dokumentace ke stavebnímu řízení, požárně bezpečnostní řešení a PENB.

5

Inženýring

Součástí našich služeb jsou všechna potřebná povolení až po vyřízení stavebního povolení (ohlášky) k rodinnému domu a získání kolaudačního souhlasu. Zajistíme veškerá potřebná souhlasná stanoviska od všech dotčených orgánů (úřad územního plánování, životní prostředí, energetika, CHKO, a další).

6

Výroba a výstavba

Výstavba domu u nás začíná realizací základové desky a výrobou vašeho domu, pokud se rozhodnete pro dřevostavbu. Prefabrikace probíhá v naší hale a podléhá pečlivé kontrole. Jakmile máme vyrobeno, panely jsou převezeny na pozemek, kde po týdnu máme hotovou hrubou stavbu domu včetně střechy i oken. Následně pokračujeme realizací instalací a dokončovacích prací. Již za 6 měsíců od načerpání druhé zálohy můžete bydlet. Podobně vám pomůžeme, pokud se rozhodnete pro zděný dům, který pochopitelně realizujeme bez prefabrikace.

7

Předání nového domu

Předáme vám klíče od vašeho vysněného nového domu. Předvedeme vám inteligentní systém, který řídí vytápění domu, ohřev vody, stínění a zabezpečovací systém dle vašeho nastavení. Informujeme vás o všem důležitém k vašemu domu. Na konstrukci našeho panelu vám dáváme 30-ti letou záruku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Kvalitní materiály a automatizovaná řešení.

Standardem se rozumí standardní provedení stavby, které obsahuje součásti stavby jako fasádu, střešní krytinu, použitá okna, pohledové prvky atd. dle uvedených parametrů.

Služby

1

Vyberte si dům.

Můžete si vybrat nízkoenergretický dům naší vlastní výroby v několika standardech dle skladby panelu a izolace nebo klasicky zděnou výstavbu z několika typů zdících materiálů.

2

Uspoříte nejen na energiích

Úsporou na pořizovacích nákladech to začíná. Nízkoenergetická stavba šetří vaši kapsu také při provozu. Díky technologii zpracování má nízké tepelné ztráty v zimních měsících.

3

V našich domech se žije lépe

Difúzně otevřená stavba nedovoluje vlhkosti proniknout do konstrukce, což prodlužuje nejen její životnost, ale zamezuje vzniku plísní a neohrožuje tak zdraví dětí a dospělých.

4

Poradíme si sami

Domy pro vás sami vyrábíme. Každý kousek domu bereme do vlastních rukou a prověřujeme jeho kvalitu. Každý náš klient oceňuje výhodu prefabrikace v konstantních podmínkách výrobní haly. Výstavba je pak přesnější, vše do sebe zapadá a materiál nepodléhá riziku znehodnocení povětrnostními vlivy během výstavby.

5

Rychlý a přehledný průběh

Jsme transparentní stejně jako naše ceny. Bez skrytých nákladů. Díky našemu online systému můžete sami sledovat celý vývoj stavby. Usnadníme vám také administrativu spojenou s vyřizováním stavby.

6

Zvládneme i to ostatní

Vedle financování výstavby se postaráme také o prodej vaší stávající nemovitosti. Do vaší domácnosti dodáme plyn a elektřinu. Vyrobíme vám krásnou kuchyni a interiérový nábytek na míru a vše ještě pojistíme včetně vás samotných.

7

Tradice

Jsme česká stavební společnost s vlastním výrobním závodem. Vzhledem ke skupině služeb, které nabízíme, zkušenostem a počtem pracovníků, které zastřešujeme, máte jistotu, že nenaletíte nesolidní firmě, která nebude schopná dostát svým závazkům.

8

Vše pod jednou střechou

Jen tak budete mít jistotu, že získáte včas stavební povolení, seženete vhodný pozemek a připravíte financování. Vyvarujete se tak možným sankcím ze strany bank, stavebních firem a úřadů.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Iveta Řeháková
Nemovitosti
Praha
Poznejte průvodce
Reference
Jaroslav K.
Stručné hodnocení pana Josefa Pecaríka: Absolutní znalost a přehled daného produktu v tomto případě analýza nacenění nemovitosti, nabídka zveřejnění, příprava smluv, komunikace, celková realizace, rychlé a jednoduché vysvětlení možností. V případě školního známkování dávám samé 1 !!! + rozhodně Doporučuji !!! S přátelským pozdravem Jaroslav Kohout
18. 09. 2020
Zdeňka L.
Dobrý den pane Pecarik. Chci vam moc poděkovat, jak se o nás staráte, při prodeji mého bytu a velkou ochotou při staveni našeho domečku. Kdykoliv zavolam, jste ochotný a příjemný kteroukoliv hodinu a hlavně poradite a uklidnite. S pozdravem Zdena Linhartova
17. 09. 2020
Daniel Š.
Velké poděkování Vám za prodej mého bytu,ač jste to neměl jednoduchý,tak jste k tomu přistupoval s úsměvem a optimismem. A velké díky za realizaci našeho rodinného domku. S úctou Daniel Šturc
17. 09. 2020
Petr Č.
Pan Mgr. Pecarík řešil můj záměr s pozemkem v kú Poděbrady - Velké Zboží. Po celou dobu této spolupráce mám s panem Mgr. Pecaríkem pouze kladné zkušenosti. Je to odborník na svém místě, své práci rozumí a věnuje jí mnoho času (asi i ve svém volnu). Nebylo nic, s čím by si nevěděl rady a jeho přístup byl vždy zcela bez chyb, ať již z pohledu profesionálního nebo v oblasti jednání se mnou - s klientem. Domnívám se, že pan Pecarík je vzorem pro jeho kolegy a kolegyně. Pokud budu někdy v budoucnu řešit nějaký podobný záměr tak se na něho zcela jistě obrátím. Přeji pohodový den Petr Červinka
17. 09. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím