Stěhování

Nejdříve vám nemovitost najdeme, pak vám ji pomůžeme zafinancovat, navrhneme interiér, vyrobíme nábytek na míru, zapojíme energie a když bude potřeba, tak vás i přestěhujeme. Naše party stěhováků jsou vám k dispozici po Čechách. Převezeme malé, ale i ty největší náklady. Pracujeme rychle, levně a bezpečně.

Proč stěhovat s Bidli?

1

Vše připravíme a pečlivě zabalíme

Vaše věci budou v dobrých rukou. Dáváme si záležet, aby i ta nejmenší věc nepřišla během stěhování k újmě. Potřebujete krabice nebo balicí fólie? Žádný problém!

2

Bezpečně věci převezeme

Jsme sice rychlí, ale zároveň dbáme na to, aby jsme vše doručili v pořádku. Disponujeme moderní flotilou stěhovacích aut, které zákazníky stěhují po Čechách.

3

Věci vybalíme a rozneseme, kam jen budete chtít

Stačí říct a každý kousek nábytku dáme přesně na své místo. Stěhování je u nás stejné jako každá jiná Bidli služba. Staráme se od začátku až do konce.

4

Montáž nábytku

Pokud jste si koupili nový nesmontovaný nábytek, pomůžeme vám s montáží.

Kalkulačka stěhování

?Naším startovním bodem je vždy Zbraslav. Maximální délka mezi Zbraslaví a místem naložení je 150km. Pro výpočet vzdálenosti je potřeba započítat také cestu ze Zbraslavi k místu nakládky a od místa vykládky zpět do Zbraslavi. Pro výpočet délky trasy doporučujeme plánovač mapy.cz.
?Větší byty než 3+kk nestěhujeme.
?Pokud máte jen pár věcí ke stěhování, označte NE. Pokud máte byt kompletní, označte ANO.
?pokud si přejete, abychom Vám i zabalili, označte ANO.
Cenová nabídka
Cena bez DPH
15 789
12 238

Chci se stěhovat

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím