G" /> G">
10100 Praha 10, Vršovice
Právě se dokončuje rekonstrukce a je možnost ovlivnit povrchy! Vhodné jako kanceláře, nebo jako
prostory oboru "péče o tělo" dokončení rekonstrukce cca červen 2026. Prostory jsou rozdělené na 4
místnosti, z toho dvě neprůchozí + sociální zázemí a vstupní hala - dispozice dle plánu. Výborná a
žádaná lokalita nedaleko Náměstí Svatopluka Čecha a Office Centra Kodaňská v Praze Vršovicích.
Nedaleko se nachází: obchodní komplex EDEN, sportovní areál SLAVIA a správní úřad Prahy 10, s
výbornou dopravní dostupností MHD do centra města cca 10 minut, Pražský okruh autem cca 5
minut. K pronajmutí ihned po dokončení rekonstrukce.
Cena: 44.900 Kč měsíčně + poplatky cca 5.900 Kč + elektřina, provize RK 1 měsíční nájem + DPH
Praha 10 Vršovice, Arménská 1374/14.
PENB zatím není k dispozici -> G
| ID zakázky | 234498 |
|---|---|
| Aktualizace | 25.03.2026 |
V realitách jsem doslova vyrostl - můj otec v oboru úspěšně působí už od revoluce. To mi dalo pevné základy, ale svou cestu a výsledky si už buduji sám. Jako zástupce mladé generace makléřů přináším do prodeje tah na branku, energii a maximální využití moderních technologií.
Za mé zkušenosti mluví reálné úspěchy, včetně rozprodeje developerského projektu. Právě tam jsem si potvrdil, že úspěch tkví v detailech a nic nelze podcenit.
Zakládám si na nadstandardní péči. Od perfektní přípravy nemovitosti přes špičkový marketing až po bezchybný právní servis - veškerou zátěž beru na sebe. Mým cílem je, abyste z prodeje nebo pronájmu neměli žádné starosti a na konci obchodu byli 100% spokojeni.
Svěřte svou nemovitost někomu, komu na výsledku opravdu záleží. Rád se s vámi potkám a proberu, co pro vás mohu udělat.
Tel. kontakt : +420 606 864 851
Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.
Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.
Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.
Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.
velmi dobrý
Praha 5
Hlavní město Praha
Cena včetně DPH
21 500 Kč
velmi dobrý
Praha 5
Hlavní město Praha
Cena včetně DPH
23 500 Kč
velmi dobrý
Praha 3
Hlavní město Praha
Cena včetně DPH
51 182 Kč
velmi dobrý
Praha 3
Hlavní město Praha
Cena včetně DPH
38 880 Kč
novostavba
Praha 3
Hlavní město Praha
Cena včetně DPH
39 800 Kč
dobrý
Praha 10
Hlavní město Praha
Cena včetně DPH
175 Kč