Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej, Dům 327 m2, Kostomlaty pod Milešovkou

41754 Kostomlaty pod Milešovkou (okres Teplice)

 

od 10 106 Kč / měs.

4 490 000 Kč
Spočítat

Připravil jsem si pro vás k prodeji rodinný dům (vícegenerační) v obci Kostomlaty pod Milešovkou.

Tento dům se nachází přímo na krásném náměstí obce. V blízkosti je nejznámější dominantou nejvyšší hora Milešovka v Českém středohoří. Dům bych rozdělil na dvě částí a to na obytnou,kde naleznete prostorný téměř 100 m2 byt 3+1, který byl již delší dobu pronajímán se zajímavým výnosem. Dále zde máte dva spodní byty každý 1+kk, které jsou dlouhodobě pronajaty, každopádně je zde znát, že by již byla potřeba nějaká rekonstrukční proměna. Samozřejmostí jsou prostorné chodby, různé úložné komory atd. Dům má prostorné podkroví, kde bylo v plánu a nějak započato, budování dalšího prostoru pro investiční bydlení. V přízemí domu se nachází nebytový prostor, kde je léta provozováno kadeřnictví a místní ho mají velmi v oblibě. Dům je celkově v dobrém stavu od střechy, fasády zde nebude potřeba žádné budoucí investice. Horní byt 3+1 je vytápěn kotlem na tuhá paliva (uhlí), který je umístěn ve spodní části domu, zde bych si dokázal představit vybudovat díky přípojce na plyn montáž a tedy rozvod plynového vytápění.
Spodní dva byty mají pouze k dispozici krbová kamna, vzhledem k velikosti menších bytů jsou dostačující, ale každopádně vytápění plynovým kotlem byl zvolil i zde.
Každý byt má svůj vlastní elektroměr.

Je zde řada možností, využití rodinného domu, například vlastní bydlení vícegenerační, nebo vlastní bydlení + investiční atd.

Každopádně doporučuji prohlídku.

Termín prohlídek je naplánován na středu 30.06.2021 od 16 hod.

U více zájemců si majitel vyžaduje právo prodat nejvyšší nabídce.

Na tuto nemovitost vám náš hypoteční specialista vyřídí financování přímo na míru.

ID zakázky 195056
Aktualizace 16.09.2021
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu dobrý
Užitná plocha 265
Poloha objektu řadový

Máte o nabídku zájem?

Jan Bartoš

V realitním světě se chci na té nejvyšší úrovni postarat o klienty, kteří chtějí prodat svou nemovitost a samozřejmě i o ty co chtějí najít své vysněné bydlení. A pro takové lidi tady jsem. Do roku 2014 jsem byl profesionální sportovec a měl jsem jen ty nejvyší cíle ve sportu, nyní je mám tady v Bidli.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Jana Bahenská
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Jana Bahenská

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Dana Ulmanová
Děkuji panu Bartošovi i p. Nachlingerovi za vstřícný přístup a trpělivost. Konečný výsledek je fantastický. Doporučuji.
11. 06. 2021
MAKLER SERVICE REALITY s.r.o.
Oceňujeme profesionální přístup pana Bartoše při náročném prodeji nemovitosti v Teplicích. Součástí byla výborná prezentace domu, organizace jednotlivých prohlídek, několik složitých jednání s investory, úpravy kupní smlouvy dle přání investora i prodávajícího a následné řádné předání nemovitosti novým majitelům. Jeho služby můžeme vřele doporučit.
15. 03. 2021
Věra Drahošová
Chtěla bych poděkovat za přístup při prodeji zahrádky mojí maminky panu Bartošovi, byl vždy příjemný a se vším ochotně poradil. Velmi ráda doporučím jeho služby a při dalším případném prodeji se na něj s důvěrou obrátím.
14. 03. 2021
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč. přepisů u všech dodavatelů, atd.) Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
10. 03. 2021
Libor Kasarda
S panem Bartošem jsem řešil dvě zakázky, prodával jsem i nakupoval. Vše rychle vyřízené, bez starostí. Spolupráci mohu jen doporučit .
25. 02. 2021
Vilém Anzenbacher
Skvělá zkušenost, zejména s panem Bartošem. Je vždy milým překvapením, když bez předchozího doporučení, prakticky náhodou, narazíte na profesionální a zároveň lidský přístup spojený s ochotou řešit i nečekané problémy.
23. 02. 2021
Jarmila Hrubešová
S panem Bartošem mám jen tu nejlepší zkušenost. Je velice vstřícný, pracovitý, férový. Neslibuje co nemůže splnit a snaží se klientům co nejlépe vyhovět. Tohoto makléře bych si určitě vybrala i příště.
06. 12. 2020
Jarmila Křížová
Děkujeme zástupci společnosti Bidli makléři Janu Bartošovi za zprostředkování prodeje nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti.
04. 12. 2020
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč.přepisů u všech dodavatelů atd.). Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
01. 12. 2020
Lucie Gabajová
Děkujeme společnosti Bidli (realitní makléř Jan Bartoš) za vynikající spolupráci, profesionální přístup, příjemné a rychlé jednání. Byli jsme spokojeni ve všech ohledech.
01. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím