Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej, Penzion Nový Mlýn 2658 m2, Staré Splavy, Máchovo Jezero.

47163 Doksy, Staré Splavy (okres Česká Lípa)

 

od 89 802 Kč / měs.

39 900 000 Kč
Spočítat

Nabízím vám k prodeji velice atraktivní nemovitost, jedná se o velmi známý a vyhledávaný rodinný penzion Nový Mlýn ve Starých Splavech u Máchova jezera.

Toto místo si prostě musíte zamilovat, hlavně díky své poloze, která vám a vašim ubytovaným klientům nabídne naprosté soukromí v malebné přírodě Starých Splavů.
Pokud je váš sen provozovat takový to komplex, kde určitě nebudete mít nouzi o turisty, není nic jednoduššího než se sem zajet podívat na prohlídku osobně.

Penzion Nový Mlýn se nachází na vlastním pozemku k dispozici je 23 pokojů pro více jak 70 osob.
K dispozici možné přistýlky. Standardní pokoje jsou zde dvou, tří, čtyř, pěti a šesti lůžkové.Velikou výhodou je, že každý z pokojů má lodžii a vlastní sociální zařízení. (WC+Sprcha). Dále zde jsou využívány lepší pokoje (apartmány), které jsou dvoulůžkové, samozřejmě také s lodžií a vlastním sociálním zařízení.
Toto ubytovací zařízení nejčastěji využívají turisté navštěvující Máchovo Jezero a okolí , dále je hojně využíváno pro svatby, školy v přírodě, tábory, firemní akce.

Celou budovu tedy tvoří, ubytovací část, prostorná hala, jídelna s kapacitou cca 150 míst,
2x společenská místnost, velký sál pro mnohé využití, například společné cvičení, večerní promítaní filmů pro děti, ping pong, divadelní představení a mnoho dalšího...Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně, plně vybavený bar, včetně posezení, opravdu prostorná terasa v 1.patře, samostatná přijímací kancelář a menší posilovna se sprchami. Kapacita parkoviště u penzionu je 25 míst.
Ve spodní části komplexu v podzemním podlaží, je umístěno srdce tohoto penzionu, tedy skoro nový kotel na LTO (lehký, topný olej) od značky Buderus Logano GE315. Poté jsou zde k nalezení už jen pouze různé skladovací a technické místnosti.

Úžasné je, že máte zde v penzionu k dispozici svůj soukromý byt 3+1 se samostatným vchodem.

Tento Penzion se nachází ve velmi oblíbené turistické oblasti Máchova Jezera a proto je to skvělá investiční příležitost.

ID zakázky 197265
Aktualizace 28.07.2021

Máte o nabídku zájem?

Jan Bartoš

V realitním světě se chci na té nejvyšší úrovni postarat o klienty, kteří chtějí prodat svou nemovitost a samozřejmě i o ty co chtějí najít své vysněné bydlení. A pro takové lidi tady jsem. Do roku 2014 jsem byl profesionální sportovec a měl jsem jen ty nejvyší cíle ve sportu, nyní je mám tady v Bidli.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Žaneta Masopustová
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce Žaneta Masopustová

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
Reference
Dana Ulmanová
Děkuji panu Bartošovi i p. Nachlingerovi za vstřícný přístup a trpělivost. Konečný výsledek je fantastický. Doporučuji.
11. 06. 2021
MAKLER SERVICE REALITY s.r.o.
Oceňujeme profesionální přístup pana Bartoše při náročném prodeji nemovitosti v Teplicích. Součástí byla výborná prezentace domu, organizace jednotlivých prohlídek, několik složitých jednání s investory, úpravy kupní smlouvy dle přání investora i prodávajícího a následné řádné předání nemovitosti novým majitelům. Jeho služby můžeme vřele doporučit.
15. 03. 2021
Věra Drahošová
Chtěla bych poděkovat za přístup při prodeji zahrádky mojí maminky panu Bartošovi, byl vždy příjemný a se vším ochotně poradil. Velmi ráda doporučím jeho služby a při dalším případném prodeji se na něj s důvěrou obrátím.
14. 03. 2021
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč. přepisů u všech dodavatelů, atd.) Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
10. 03. 2021
Libor Kasarda
S panem Bartošem jsem řešil dvě zakázky, prodával jsem i nakupoval. Vše rychle vyřízené, bez starostí. Spolupráci mohu jen doporučit .
25. 02. 2021
Vilém Anzenbacher
Skvělá zkušenost, zejména s panem Bartošem. Je vždy milým překvapením, když bez předchozího doporučení, prakticky náhodou, narazíte na profesionální a zároveň lidský přístup spojený s ochotou řešit i nečekané problémy.
23. 02. 2021
Jarmila Hrubešová
S panem Bartošem mám jen tu nejlepší zkušenost. Je velice vstřícný, pracovitý, férový. Neslibuje co nemůže splnit a snaží se klientům co nejlépe vyhovět. Tohoto makléře bych si určitě vybrala i příště.
06. 12. 2020
Jarmila Křížová
Děkujeme zástupci společnosti Bidli makléři Janu Bartošovi za zprostředkování prodeje nemovitosti. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti.
04. 12. 2020
Alena Kubová
Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a rychlé vyřízení prodeje naší nemovitosti panu Janu Bartošovi. Díky němu jsme se nemuseli o nic starat (vč.přepisů u všech dodavatelů atd.). Je velmi spolehlivý a vstřícný. Děkujeme
01. 12. 2020
Lucie Gabajová
Děkujeme společnosti Bidli (realitní makléř Jan Bartoš) za vynikající spolupráci, profesionální přístup, příjemné a rychlé jednání. Byli jsme spokojeni ve všech ohledech.
01. 12. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím