Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Pronájem kancelářského prostoru 85,6 m2

14100 Praha 4, Michle

 

od 46 Kč / měs.

17 000 Kč
Spočítat

Bidli Vám představuje možnost dlouhodobého pronájmu kancelářské prostory o výměře 85,6 m2 na dopravně velmi dobře dostupném místě v Praze 4 - Michle.

Kanceláře se nachází v 4. patře budovy v areálu s množstvím kanceláří, skladů a dalších nebytových prostorů.
Kanceláře sestávají ze 4 místností, kuchyňky a WC. Prostory se pronajímají jako nezařízené.
Kanceláře nabízí mimo jiné recepci, výtah a klimatizaci.
Další výhodou je bezproblémové parkování s dostatečnou kapacitou v objektu a výborná dopravní dostupnost, zastávka tramvají a autobusů přimo naproti objektu. V pěší dostupností se nachází restaurace Burger King.

Měsíční náklady: nájem 17 000.- Kč bez DPH + zúčtovatelné zálohy na služby a energie 5 848,- Kč bez DPH. Neplatite odměnu realitního zprostředkovatele. Kanceláře jsou volné od listopadu.

ID zakázky 200522
Aktualizace 06.12.2021

Máte o nabídku zájem?

Ivan Iakimov

Mým hlavním cílem je ušetřit Váš čas a najít nejvýhodnější řešení vašeho bydlení. Preferuji férové jednání a osobní přístup. Komunikace v ruském a anglickém jazyce pro mě není problém.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Reference
Gabriela Waisserová
Spolupráce s panem Ivanem Iakimovem byla výborná. Pan Iakimov nám pomohl najít nájemníka do našeho bytu v Košířích. Oceňovali jsme nejen jeho profesionalitu, ale také příjemné vystupování, spolehlivost a dochvilnost. Příště se na pana Iakimova opět rádi obrátíme.
06. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím