Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Reference
Zuzana R.
Pan Netušil mi velice lidsky a srozumitelně popsal veškeré možnosti investičních produktů skupiny Bidli , jak nejlépe zhodnotit své finance, v souvislosti s mými požadavky na výnos a splatnost. Vysvětlil mi výhody a nevýhody jednotlivých variant a společně jsme vybrali tu nejvhodnější přímo pro mě. Mohu jen doporučit.
25. 03. 2021
Ilona K.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat p. Mokrenové a p. Škaloudovi za profesionální jednání a rychlé vyřízení při zprostředkování investic. Vše proběhlo, tak jak jsme se domluvili. Oba poradce doporučuji dalším klientům. S pozdravem Ilona K.
14. 03. 2021
Kateřina Z.
paní Marie Mokrenová, pan Mario Škaloud Hezký den, rád bych Vám, oběma, touto cestou ještě jednou poděkoval za profesionální přístup při zprostředkování investiční příležitosti (dluhopisy Holdingu Bidli) a její finální realizaci v této nelehké době. Těším se na další spolupráci. Děkuji a jsem s pozdravem Pavel Z.
12. 03. 2021
Jan M.
Byl jsem spokojen se servisem BIDLI a informacemi od pana Loudy. Vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a byly mi předány přehledné podklady k investičním možnostem u BIDLI. Veškerá komunikace probíhala plynule a dle dohody v termínech, které mi vyhovovaly a odpovídaly mému investičnímu záměru. Já osobně mám 30ti leté zkušenosti z nejrůznějších obchodních jednání na různých úrovních. U pana Loudy jsem našel naprostou profesionalitu. Určitě rád doporučím a doporučuji dále tyto služby a servis.
08. 03. 2021
Natálie N.
S panem Ing. Netušilem jsem se radila v oblasti zhodnocení našich úspor. Trpělivě se mnou prošel problematiku investování a zhodnocování osobních úspor. Pomohl mě si utřídit mé cíle a priority a vybral následně produkt s padnoucí mírou konzervativity i zhodnocení. Pan Netušil je příjemný, trpělivý a zkušený investiční specialista ale i poradce, na kterého se s jistotou obrátím i v budoucnu.
08. 02. 2021
Kazel N.
Thank you for all of your assistance. David was not afraid of talking in English. He was supported us through the complete process - from the beginning until signing of the last contract. We managed everything related to the investment even the detailed cashflow schedule.His knowledge and experiance from Financial Markets area and portfolio Management are great. He was flexible all the time: we could meet with him even out of his office, around our workplace. He replied to e-mails quickly even weekends.
01. 02. 2021
Ondřej S.
Pana Netušila, který pro nás zprostředkoval uložení peněz do developerských projektů s garantovaným výnosem, mohu 100% doporučit. Je to opravdový profesionál, který je vždy připraven, je časově flexibilní a velmi rychlý. Dobře se obeznámil s mými požadavky, na základě kterých pomohl vybrat nejlepší variantu. Vždy vše důkladně vysvětlil a upozornil na klady a zápory nebo věci, na které je třeba si dát pozor. Určitě doporučujeme a ještě jednou děkuji za rychlé a profesionální vyřízení procesu obchodu.
25. 01. 2021
Denisa D.
S prací i přístupem pana Netušila jsem byla velice spokojená. Vysvětlil mi srozumitelně vše potřebné a zodpověděl i všechny mé dodatečné dotazy. Je vidět, že své práci rozumí a má dlouholeté zkušenosti . Mohu ho jen doporučit.
20. 01. 2021
Kateřina S.
Maximální spokojenost při každé schůzce. Dokáže poradit a vysvětlí vše s lidským přístupem. Čeho si vážím nejvíce, je to, že se z vás nesnaží vytáhnout co nejvíce pro jeho ocenění, ale přizpůsobí se Vašim požadavkům a potřebám.
15. 01. 2021
Lenka B.
Spolupráci s panem Ing. Netušilem si nemůžeme vynachválit! Od počátku nám vše podrobně vysvětlil, trpělivě odpovídal na naše dotazy a hlavně všechny náležitosti velmi rychle zařizoval. Elektronická komunikace nám ušetřila spoustu času. Pan Netušil má velmi přátelský přístup, ve svém oboru se skvěle orientuje a tímto bychom mu chtěli poděkovat! Rádi využijeme jeho služeb i v bodoucnu.
11. 01. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím