Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Jsme vašimi průvodci

Reference
Eva T.
Dobrý den, se službami p. Kužela jsem byla spokojena, vše mi důkladně vysvětlil.
25. 01. 2022
Tomáš S.
S panem Kuželem jsem byl velmi spokojen, všechna moje jednání s ním probíhala v pohodové a věcné atmosféře.
24. 01. 2022
Zbyněk Z.
Se službami pana Kužela jsem spokojen.
21. 01. 2022
Jana G.
Finance, investice a vše s tím spojené jsou pro mě „španělská vesnice“. Po nepřesvědčivé nabídce od jiného hráče na finančním trhu mi byl doporučen pan Petr Kužel. Ihned se se mnou spojil telefonicky, zjistil, jaké mám plány, požadavky a možnosti a na co se soustředit, několikrát mě navštívil i osobně, zpracoval komplexní finanční plán, který postupně naplňujeme, v podstatě tak, jak jen navrhl, beze změny. Petr je flexibilní, spolehlivý, empatický, má přehled o finančním trhu a novinkách na něm, vše vysvětlí lidsky a pochopitelně, udržuje mě informovanou o tom, jak si investice vedou a proaktivně se o mé investice stará. Doporučuji využít služeb pana Kužela, nešlápnete vedle. Je vidět, že ho finance a investice baví a rozumí jim.
14. 01. 2022
Irena H.
Jsem velice ráda, že mi bylo umožněno se s Vámi seznámit a nechat si poradit, jak investovat. Myslím, že dluhopisy, do kterých jsem investovala, jsou dobrá a bezpečná cesta, jak mít své finance uložené. Přeji mnoho pracovních úspěchů.
20. 12. 2021
Lukáš Z.
Děkuji za pomoc panu Máchovi při diverzifikaci mého portfolia. Oceňuji jeho profesionální a lidský přístup, přehled o investičních produktech a velkou spolehlivost při veškerém vyřizování. Určitě se na něj v budoucnu rád znovu obrátím
07. 12. 2021
Martina Z.
Děkuji tímto panu Máchovi za pomoc s investováním mých volných prostředků, vše mi srozumitelně vysvětlil a pomohl mi najít to nejlepší řešení. Ráda a s důvěrou se na něj opět obrátím
07. 12. 2021
Ing. Pavel H.
V případě, že uvažujete o zhodnocení svých úspor, doporučuji pana Pavla Máchu. Vše mi srozumitelně vysvětlil a našli jsme pro mne nejlepší variantu investic. Doporučuji
07. 12. 2021
Markéta J.
Pana Máchu doporučuji. Je to profesionál a svou práci dělá svědomitě a zodpovědně. Děkuji
07. 12. 2021
Jiří K.
Děkujeme panu Vaško za profesionální přístup, zodpovězení a vysvětlení veškerých dotazů, které se týkaly investic. Byli jsme velmi spokojeni s přístupem a rychlým jednáním.
06. 12. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím