Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Jsme vašimi průvodci

Reference
Martin S.
Spolupráci s panem Škardou hodnotím velmi dobře. Vše probíhalo rychle, informace o produktech byly dostatečně podrobné a bylo vidět, že pan Škarda má v oblasti investic velký přehled. Velmi jsme ocenil věcné jednání, které vedlo rychle k produktům a řešením , které jsem potřeboval a nikoli těch, které "bych měl potřebovat", jak se mi často u jiných poradců stávalo.
14. 10. 2021
Petra S.
Děkuji za vzdělávání v oboru investováni. Vaše rozsáhlé znalosti jsou mi přínosem a společně s Vaší profesionální službou mi vydělávají hezké peníze. Rada se na Vás obracím, je to vždy milé setkání/rozhovor.
13. 10. 2021
Emil P.
Dobrý den. Chtěl bych pochválit zaměstnance Tomáše Šindlera ze skupiny investičních poradců "BIDLI" se kterým už delší dobu spolupracuji. Pan Šindler mi vždy ochotně zodpoví všechny moje otázky, které se objeví v mezičase schůzek. Poradí ohledně investic aby dopad inflace nebyl tak velký. Má velký přehled kde investovat a mám za to, že je to člověk na tom správném místě. Pan Tomáš si mojí důvěru ohledně investic jednoznačně získal. Naposledy jsem na jeho doporučení zakoupil dluhopisy a rozhodně nelituji. Pokuď se mě týče mohu jenom vřele doporučit.
12. 10. 2021
David P.
Tomáše Šindlera už znám nějakou dobu a můžu bez obav říct, že je to člověk, na kterého se dá v rámci investic jednoznačně spolehnout. Pravidelně mě informuje o možností investic a ochraně peněz proti inflaci. Naposledy jsem na jeho doporučení koupil dluhopisy BIDLI automobily a rozhodně nelituji.
11. 10. 2021
Kateřina M.
Pana Kubíka jsme kontaktovali přes našeho známého a lépe jsme udělat nemohli. Tak profesionální a zároveň i lidský přístup , to se vidí málokdy a málokde. Vše nám bylo pečlivě vysvětleno a tako odůvodněno. Věříme, že naše investice byla ten správný krok , ale jelikož jsme investovali s profesionály jako je pan Michal Kubík , nemáme se čeho obávat. S Vašimi službami jsme byli velice spokojeni a můžeme jen doporučit i ostatním klientům. Hodně zdaru a také mnoho dalších klientů.
21. 09. 2021
Jiří H.
"Setkání s panem Máchou mi nejenom otevřelo cestu k diverzifikaci portfolia v podobě investic do drahých kovů, ale především a zejména mi bylo (a je) toto setkání impulsem ke studiu dílčích otázek v oblasti ekonomie a posunem mých horizontů v oblasti investování prostřednictvím vzájemného dialogu a hledání způsobů ochrany majetku v současném nestabilním světě s potenciálním výnosem. Oceňuji profesionální přístup pana Máchy, podtržený osobním přístupem založených na hodnotách, které nelze vyjádřit penězi, o to více jsou cenné. Jsem vděčný za možnost setkat se s panem Máchou na mé cestě investování." Děkuji
17. 09. 2021
Ivana N.
Pan Mario Škaloud mě kontaktoval a nabídl mi koupi dluhopisů. Nejsem moc důvěřivá a podobným nabídkám moc nevěřím. Přesto jsem přistoupila na schůzku, asi i proto, že jsem měla velice dobrou zkušenost s panem Horákem. Mohu zase jen chválit, pan Škaloud na mě udělal velice dobrý dojem, vysvětlil mi všechno velice podrobně a získal si mojí důvěru, proto jsme se nakonec na koupi dluhopisů domluvili. Má příjemné vystupování a velmi profesionální přístup. Jestli máte ve Vaší firmě více takových lidí, tak věřím, že se Vám bude dobře dařit.
15. 09. 2021
Petra F.
S jednáním pana Kužela jsem byla velice spokojená. Oceňuji flexibilitu, ochotu, profesionální jednání i lidský přístup. Velké plus přizpůsobení se našim časovým možnostem.
13. 09. 2021
Zdislava C.
Bych ráda svědčila o tom že p. Petr Kužel je velmi příjemný, zběhlý a nápomocný pán kdy se týče finanční věcí. Vzal ten potřebný čas mne explikovat ty různé možností, a pak mě nechal rozhodnout. Všechno šlo potom rychle a správně. Můžu doporučit.
11. 09. 2021
Petr M.
Já jsem byl s vašimi službami a především s vaším velmi aktivním přístupem velmi spokojený. Ve spousta tématech jste mi „otevřel oči“, a přesně to jsem od Vás očekával. Pomohl jste mi nahlédnout do finančního světa jiným než tradičním a obvyklým pohledem “kolik jsem vydělal a kolik jsem utratil“ a ukázal jste mi nové možnosti jak pracovat s financemi. Vaše služby mohu jen doporučit každému potencionálnímu zájemci. Současně se těším na další spolupráci s Vámi a společností Bidli holding“ Přeji Vám pohodový den a mnoho spokojených klientů
09. 09. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím