Chci pomoct s investováním

Investice

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Reference
Jan F.
Konečně poradce, který rozumí tomu, co dělá. Navrhne možnosti a nechá na klientovi, zda se pro ně rozhodne nebo ne. Nikomu nic nevnucuje, nemámí další kontakty. Prostě slušný člověk. Vše mi vysvětlil, investici vybral na míru. Dokumenty perfektně připraveny, vše zařízeno během jedné schůzky. P.S. Hodnocení píší skuteční klienti. Není to reklama, kterou si pan Netušil píše sám. Což jsem se po všech těch kladných hodnoceních obával.:-)
12. 07. 2021
Monika B.
Pan Bc. Mario Škaloud mi vždy velmi ochotně pomohla a hlavně jako laikovi skvěle poradil, jak své úspory investovat. I v náročné době Covidové, kdy jsem v práci v nemocnici byla od rána do večera, našel si čas a přijel mě navštívit osobně do práce, aby mi vše podrobně vysvětlil. Nemusela jsem se o nic starat, vše za mě zařídil. Jeho služby v oblasti finančního poradenství mohu vřele doporučit. S pozdravem, Monika Beránková
17. 06. 2021
Alena V.
Spolupráce s panem Mariem Škaloudem výborná. Vše proběhlo dle domluvy rychle a bez problému. Děkuji a těším se na další spolupráci. VOLFOVÁ
16. 06. 2021
Vojtěch M.
Velice kladně oceňuji práci pana Škardy. Zřetelně informoval o fungování finančního trhu a hbitě reagoval i na šťouravé dotazy. Jsem spokojen, po informacemi nabité schůzce věřím tomu, že jsem peníze investoval správným způsobem. Těším se na další spolupráci.
08. 06. 2021
Božena N.
Pán Škarda je odborník na svojom mieste. Kedže sa jedná o oblasť, ktorej nerozumiem, všetko mi zrozumiteľne vysvetlil aby som vedela, kam svoje peniaze investujem a nemala obavy. Som rada, že som sa zverila do rúk práve jemu.
02. 06. 2021
Dagmar S.
Pana ing. Davida Netušila jsem si našla přes Bidli stránky, takže jsem šla více méně do neznámého. Nicméně reference mne přesvědčily oslovit právě jeho. Na moji poptávku reagoval téměř obratem a při našich, hned třech osobních schůzkách, se mnou prošel kompletně veškeré mé finanční produkty a to aniž by mi cokoliv vnucoval a nutno podotknout, že to bylo na můj popud. Skutečně žádný nátlak uzavřít smlouvu za každou cenu. Toho si moc vážím. Je také fajn se moci zeptat na cokoliv a nepřipadat si hloupě. Vše vysvětluje na praktických příkladech a při jednání se věnuje skutečně jen Vám. Jsem spokojená a moc děkuji
21. 04. 2021
Petr K.
Se službami pana Netušila jsem velmi spokojen a předčily má očekávání. Měl velmi profesionální přístup. Rychle reagoval na e-maily, ochotně odpovídal na dotazy a vždy vše srozumitelně vysvětlil. Vypracoval rozsáhlou a podrobnou analýzu s uvedením kladů a záporů a závěrečným zhodnocením a doporučením. Do investičních produktu mě netlačil a vždy bylo na mě, jestli si danou možnost sjednám či nikoliv. Pana Netušila jako finančního (investičního) poradce mohu jen doporučit.
19. 04. 2021
Martin B.
Dobrý den, Rad bych tímto vyjádřil velkou spokojenost s investičním specialistou panem Tomášem Loudou. Jednání vždy proběhlo ve sjednaném termínu, bylo vedeno v přátelském duchu a na profesionální úrovni. Pan Louda mě podrobně seznámil s fungováním společnosti BIDLI a vždy mi také podrobně vysvětlil jednotlivé nabízené produkty. BIDLI a pana Loudu mohu určitě doporučit i dalším klientům. S pozdravem MB
17. 04. 2021
.
Se službami investičního poradce Tomáše Loudy jsem byla velmi spokojena celkové 100% profesionální výkon. Děkuji Kamila J.
07. 04. 2021
Kateřina L.
Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou pořídit si dluhopis, ale nikdy jsem tomu moc nerozuměla. Pan Louda mi vše vysvětlil, komunikace probíhala on-line i osobně vždy přesně tak jak a kdy jsme se domluvili. Oceňuji profesionální a lidský přístup. Nyní už jsem spokojeným investorem v Bidli a ráda doporučím dále. Kateřina L.
02. 04. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím