Martin Gazdík pracuje jako hypoteční specialista a regionální manažer obchodního týmu a vždy se snaží poskytnout 100% servis tak, aby klient měl s vyřízením hypotéky co nejméně starostí, dostal ty nejlepší možné podmínky a odcházel maximálně spokojený. Nečekejte usedlého bankovního úředníka, Martin si zakládá na lidském a individuálním přístupu a dokáže se vcítit do Vašich potřeb.

Reference
Jan Kratochvíl
Bidli nám pomohlo se zajištěním úvěru na bydlení i s prodejem bytu. Skvěle se nám spolupracovalo s p. Gazdíkem i s p. Pelcem. Vždy byli velmi přátelští, ochotní, na všechny situace reagovali obratem a snažili se nám maximálně vyjít vstříc. Především díky jejich pomoci vyšly všechny termíny tak, aby se bez problémů zvládla financovat další nemovitost.
28. 04. 2021
Renáta Králová
Velké díky patří panu Gazdíkovi, se kterým jsme řešili hypotéku. Velká profesionalita, rychlá a srozumitelná komunikace. Byli jsme s manželem moc spokojení.
20. 04. 2021
Martin Mach
S komplexním zařízením zprostředkování úvěru potřebného pro koupi bytu nám pomáhal pan Martin Gazdík. Musím ocenit jeho naprosto profesionální, ale hlavně lidský, až přátelský, přístup. S přítelkyní, která je cizinka, jsme měli možná až zbytečně moc dotazů, ale on s námi neztratil trpělivost a na vše nám odpověděl a vše vyřešil. Ani jazyková bariéra nebyla překážkou, s komunikací v angličtině si perfektně poradil. Poděkování patří i jeho kolegyni, paní Natálii Dvořákové, která se o nás starala se stejnou pečlivostí.
14. 04. 2021
Karolína Smíšková
Nejvíce cením pružnost, se kterou mi vždy všichni pracovníci (se kterými jsem měla tu čest) poradili. A pak profesionální, avšak přátelský a lidský přístup.
05. 04. 2021
Zuzana Lima
O náš hypoteční úvěr se staral pan Martin Gazdík. S jeho službami jsme byli nadmíru spokojeni. Náš případ byl trochu vice složitý, jelikož manžel je cizinec, ale nic nebylo pro pana Gazdíka problém, na vše nasel řešení a vše nám s trpělivostí vysvětloval. Také musím ocenit jeho angličtinu, což bylo skvělé, že manžel mohl své otázky rovnou prodiskutovat na schůzkách s ním. Také bych vypíchla rychlost odpovědí, vždy odpověděl do 24h, což celý proces velice urychlilo. Můžu jen doporučit!
15. 03. 2021
Nikola Kovárová
Mohu jen doporučit. Spolupráce s panem Gazdíkem ve věci financování koupě domu naprosto vynikající. Nadstandardní a velmi rychlá komunikace, ochoten vše detailně vysvětlit a schopen najít to nejvhodnější řešení pro konkrétní situaci (a to i třeba nelehkou).
08. 03. 2021
Hana Váňová
U společnosti Bidli jsem jednali s p. Gazdíkem, který nám velice pomohl se získáním dobrých podmínek při uzavření hypotéčního úvěru, které bychom sami jinde nezískali. Díky tomu jsme ušetřili nemalou částku. Hodnotím také velmi kladně jeho profesionální a milý přístup, rychlé reakce a pomoc při dotažení všech věcí s tím související. Moc děkujeme za spolupráci.
01. 03. 2021
Tomáš Kupec
S panem Gazdíkem mám skvělé výsledky. Zpočátku se zdál můj sen o vlastním bydlení nemožný. Ale opak byl pravdou. Dokonce i přes veškerá omezení na začátku roku díky covidu, se nám podařilo najít a zafinancovat nemovitost přesně podle mých představ. Upřímně věřím, že práci kterou dělá, dělá rád a na 100%. Ne-li nad rámec svých možností. Určitě vřele doporučuji všem těm, kteří hledají své nové bydlení ať už v RD, nebo v bytě.
18. 11. 2020
Jan Hříbal
S pane Gazdikem mam jen ty nejlepsi zkusenosti. Vzdy profesionalni, vse krasne a srozumitelne vysvetlene, nebyl problem jakykoli dotaz, ktery byl vzdy rychle zodpovezen. Touto cestou bych rad panu Gazdikovi podekoval za jeho pomoc.
16. 11. 2020
Lucie Kubátová
S panem Gazdikem jsem za posledni dva roky resila dve hypoteky a jsem super spokojena. Vzhledem k tomu ze jsem odjela do zahranici, tak jednu hypoteku jsme museli castecne resit ze zahranici a on vzdy vedel jak na to. Doporucuji, je vzdy velmi profesionalni, promtni v odpovedich a najde to prave reseni i kdyz se vyskytnou neocekavane situace.
16. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím