Moje reference
Radek D.
S p. Černohorskou jsem řešil úvěr, pojištění domácnosti, penzijní spoření, domluvila mi i Bidli specialistu na energie. Do budoucna toho bude asi víc, škoda, ze jsem ji nepoznal dřív. Má přehled, ví o čem mluví, vše srozumitelně vysvětlí a je vždy k dispozici. Změnila můj pohled na fin. poradenství k lepšímu. Maximální spokojenost. Dávám jedničku z hvězdičkou 😉
25. 08. 2020
Luboš M.
Dobrý den S paní M. Černohorskou jsem se setkal při řešení mého životního pojištění a během této debaty jsme se dostali i k výši úrokových sazeb a míře inflace. Paní Černohorská dokázala i mě , finančnímu laikovi , vše podrobně a několikrát vysvětlit a nakonec jsme se dohodli na investici do BIDLI . Ze strany paní Moniky Černohorské korektní přístup .
25. 05. 2020
Eva Z.
S paní Černohorskou jsme řešili spolu povinné ručení na auta, životní pojištění a komplikovanou hypotéku. Vždy nám ochotně poradila a hlavně pomohla, přijela až k nám domů i ve večerních hodinách a pro nás to tak bylo bez starostí a ušetřili jsme spoustu stráveného času, který by jsme jinak potřebovali na obíhání bank a na vyřízení hypotéky. Všem mohu paní Černohorskou vřele doporučit, nám hodně pomohla :)
25. 05. 2020
Monika R.
V Bidli to mají dobře propojené, dokážou pomoci s čímkoli ohledně bydlení a na doporučení paní Černohorské nám pomohli i v oblasti realit. A paní Monika a její poradenství, prostě nejlepšííí !!! Kompletní profesionální zpracování hypotéky, investic, pojištění na cokoliv si vzpomenete. Porovnávaní pojišťoven, bank - to co každý z nás vyžaduje, ale nechce se nám tím trávit čas. Číst ten drobný text na konci smluv a navíc nemáme a neznáme všechny možnosti. které má paní Černohorská. Vypracováním a uzavřením smlouvy to nekončí. Kdykoliv !!! se na ni můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem, připojištěním, změnou, odhlášeni auta-ukončeni , úrazy, aj ....
14. 04. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím