Jmenuji se Petr Kužel a ve financích se pohybuji od ukončení studií na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 2010. Zhodnocování kapitálu a finanční plánování je moje práce i koníček. Velmi rád se poznávám s klienty a dávám si záležet, aby mnou navrhované řešení vyhovovalo jak jejich potřebám, tak i pocitům. Zastávám názor, že dobré řešení je to, které Vám přinese finanční užitek, ale zároveň ve Vás nevzbuzuje obavy či otázky, zda jste udělali dobře. Proto svým klientům naslouchám, respektuji jejich názory a snažím se jim vyjít vstříc v rámci jejich preferencí.

Nevíte si rady se správou financí a rádi byste Vaše plány probrali s odborníkem? Nebo hledáte cestu, jak efektivně alokovat Vaše volné peněžní prostředky a jak přistoupit k dlouhodobému plánování Vašich financí? S obojím Vám rád pomohu. Každý vynikáme v jiné oblasti. Někdo peníze dokáže vydělat v oboru, kterému perfektně rozumí, ale neví či neřeší, jak s vydělanými penězi dále efektivně pracovat. Dle mého názoru obojí je neméně důležité.

Budu velmi rád, pokud se setkáme při kávě a probereme možnosti naší spolupráce.

Moje reference
Dana S.
Kdyby mi nebyl doporučen pan Petr Kužel, peníze bych asi nikam neinvestovala. Díky Petrovi jsem ztratila obavy. Už několikrát mě přesvědčil, že je skvělým odborníkem a také úžasný a slušný člověk.
02. 07. 2020
Petr Š.
Petr je odborník v tom, co dělá. Má veškeré znalosti o dané oblasti a profesionální přístup. Ohledně investic dokáže poradit se vším, co člověka dokáže napadnout a vždy navrhne nejlepší možné řešení. Petr Šolc
16. 06. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím