Bidli - Jednoduše doma

Dodáme vám levnou elektřinu i plyn

Přihlásit se do účtu
90% občanů ČR má nastavené poplatky za energie nevýhodně. Jsme tu pro všechny, co chtějí odebírat plyn a elektřinu za výhodných a transparentních podmínek. Budujeme dlouhodobé a oboustranně výhodné partnerství. Věříme, že je to správná cesta. Víme, jak na to. Neplaťte víc, než je třeba. Více informací

Energie

U nás v Bidli Energie víme, jak to obvykle v tomto oboru chodí. Mnoho lidí má negativní zkušenosti s podomními prodejci, nekalými praktikami a skrytými poplatky schovanými za nízkými cenami. Uvědomujeme si, že málokdo má chuť sledovat nepřehledné a měnící se podmínky na trhu s energiemi.

Jsme jiní. Nezneužíváme nevědomosti zákazníků a poskytujeme všem stejně férové ceny. Bezplatně vám poradíme i s nastavením distribučních sazeb a dalšími věcmi, které vám pomohou ušetřit. Nespolupracujeme s podomními prodejci. Jsme signatáři etického kodexu Energetického regulačního úřadu.

Jsme tu pro všechny, kdo chtějí odebírat plyn a elektřinu za výhodných a transparentních podmínek. Vytváříme pro vás útulný domov. Budujeme dlouhodobé a oboustranně výhodné partnerství. Věříme, že je to správná cesta.

Proč energie od Bidli?

1

Neskrýváme žádné poplatky

U nás vždy víte, za co platíte. Nemusíte se bát skrytých poplatků schovaných za nízkými cenami. Jednáme s vámi férově. Záleží nám především na dlouhodobém vztahu a důvěře.

2

Ušetříme vám peníze a poradíme

Nejde jen o snížení plateb za plyn a elektřinu. Bezplatně vám také poradíme s nastavením distribučních sazeb, které jsou pro většinu klientů nepřehledné a nesrozumitelné.

3

Nespolupracujeme s podomními prodejci

Nepočítejte s tím, že u vás doma zazvoníme nebo zaklepeme na dveře. Naši proškolení průvodci vám poskytnou veškerý servis na našich pobočkách nebo po telefonu.

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi stavte na pobočce. Zveme vás na kafe.

Jsme vašimi průvodci

Eva Gajdošová
Hypotéky
Praha
Poznejte průvodce
Tomáš Salák
Nemovitosti
Brno
Poznejte průvodce
Věra Malíčková
Nemovitosti
Olomouc
Poznejte průvodce
Michal Škola
Nemovitosti
České Budějovice
Poznejte průvodce
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím