Klientce Lucii jsme pomohli se splněním jejího dlouhodobého snu. Na celém projektu pracovali naši realitní, stavební a hypoteční profesionálové. Po nedlouhém hledání jsme paní Lucii s pomocí naší realitní makléřky vyhlédli pozemek, na kterém chtěla postavit rodinný dům, a to rovnou dřevostavbu. Dům si klientka vybrala zcela individuální, tak aby vyhovoval jejím potřebám. Po zpracování potřebné dokumentace jsme začali vyřizovat patřičná povolení ke stavbě, a nakonec celkovou výstavbu.


 

Vzala jsem si hypotéku a postavila netradiční dřevostavbu

 

Od financování, přes hledání pozemku, vyřízení povolení, individuálního návrhu domu až po jeho samotnou stavbu. Klientce Lucii jsme splnili sen bez zbytečného stresu a starostí díky našim komplexním službám. Projděte se s námi jejím příběhem od začátku až do konce.

 

Hypotéka a stavba dřevostavby jde dohromady

 

Otázku financování klientka řešila hned od začátku a přišla i s přesnou představou. Finance si přála nejen na stavbu, ale i na pozemek. „Společně s hypotečním specialistou Bidli jsem vyřešila typ financování a doložila všechny papíry, zároveň jsem si rovnou domluvila smlouvu na hledání pozemku. Byla jsem mile překvapena, že se všechno řešilo komplexně a efektivně. Nebylo za potřeba „tisíce schůzek“, usmívá se klientka Lucie. A po otázce financí a pozemku na nás čekala už jen stavební povolení a samotná stavba.

 

Vyřizování všech povolení a souhlasů může být noční můrou

 

I přestože nový stavební zákon sice stavební proces v některých případech zjednodušil, i tak to bylo o nervy. Umístění rodinného domku na pozemku paní Lucie nevyhovovalo úřadům. Z důvodu nestandardní polohy jsme přistoupili k variantnímu řešení projektu, tak abychom vyřešili problémy neobvyklého umístění a napojení inženýrských sítí. „Povolení se i přes složitou a zdlouhavou situaci povedlo vyřídit a jsem hrozně ráda, že jsem na to nebyla sama. Sledovala jsem celý proces, i když jsem nebyla přímo tím, kdo je vyřizoval, díky neustále aktualizovaným informacím. Vážím si maximálního úsilí, které mi můj stavební průvodce věnoval,“ dodává klientka.

 

Proč právě Bidli?

 

„Sháněla jsem nějakou firmu, která by mi mohla poskytnout veškerý servis včetně financování, hledání pozemku, stavby domu, návrhů a nejlépe i zařízení veškeré administrativy. Narazila jsem na společnost Bidli. Jejich nabídka a komplexnost mě zaujala, proto jsem se hned rozhodla, že za zkoušku nic nedám a rovnou si domluvím schůzku. A můžu říct, že nelituji,“ popisuje svoji zkušenost paní Lucie Gutveisová.

Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím