28201 Český Brod (okres Kolín)
Hledáte moderní bydlení s perfektní občanskou vybaveností i dostupností Prahy? Nebo dokonalou investici?
Pak se přijeďte podívat na moderní byt 2+kk o velikosti 67,3 m2 + 2 balkony balkon 6,4 m2 v královském městě Český Brod.
Byt se nachází ve 2. patře vilového domu s výtahem v nové moderní čtvrti Antico. Je perfektně členěný a dostatečně prostorný, takže i dispozice 2+kk nabízí komfortní bydlení. Samostatným zádveřím vstupujete do hlavního obývacího prostoru, kde je prostor pro kuchyňský kout i pro obývací část. Balkónové dveře pokoj propojí s příjemným balkonkem.
Dále se z předsíně vstupuje do koupelny se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem.
Na obývací místnost navazuje velká soukromá ložnice, která je zdokonalena nejen druhým, ještě větším balkonem, ale i oddělenou prostornou šatnou.
Užitná plocha bytu tak dohromady s balkonem a tvoří 73,7 m2.
Byt je zcela nový. Vytápění a teplá voda jsou dálkové. Náklady spojené s užíváním bytu se předpokládají příjemně nízké, do 6 tis. Kč. K bytu lze přikoupit parkovací nebo garážové stání.
Byt je situován v malebné nově vzniklé čtvrti, která získá půvabnou parkovou úpravu. Pěšky se dostanete za pár minut na vlakové nádraží, autem na dálnici D11. Spojení s Prahou je tak opravdu skvělé. V Českém Brodě se nachází veškerá občanská vybavenost, několik pekáren a kaváren, supermarkety, restaurace několika světových kuchyní, služby a obchody, základní i střední školy a školky, kino, nemocnice, parky a sportoviště. Kromě skvělé vybavenosti a komunitního života je největší výhodou města Český Brod perfektní dopravní dostupnost Prahy (vlakem centrum Prahy 30 minut, až 5 spojů v hodině).
Pokud hledáte moderní a prostorné bydlení ve skvělé lokalitě, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací či prohlídku. Tento byt je ideální jak na investici, tak jako vlastní bydlení pro každého, kdo ocení pohodlí a funkčnost moderního bydlení.
ID zakázky | 230718 |
---|---|
Aktualizace | 07.10.2025 |
Dispozice | 2+kk |
Stav objektu | novostavba |
Vlastnictví | osobní |
Podlahová plocha | 67 |
Investiční koeficient | 6.81 % |
Předpokládaný měsíční nájem | 21 000 Kč |
Předpokládaný roční růst cen v lokalitě | 3.2 % |
Do světa realit jsem před lety přešla z velkých mezinárodních korporací, kde mi však chyběl přímý kontakt se zákazníkem. Klient je pro mě vždy na prvním místě, snažím se, abych ho provázela změnou bydlení tak, aby pocítil jistotu, zodpovědnost a profesionalitu. Vím, že obor realit nemá vždy dobré jméno, což se svým přístupem snažím měnit. Dle zpětné vazby od klientů věřím, že se mi to daří. :-)
Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.
Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.
Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.
Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.