62700 Brno, Slatina (okres Brno-město)
Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkové výměře 55 m². Součástí bytu je balkon i sklepní kóje. Nachází se v 6. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem v Brně Slatině, na ulici Dědická.
Byt prošel rekonstrukcí a disponuje zděným bytovým jádrem. Prakticky řešená dispozice nabízí dostatek soukromí i komfortu pro každodenní bydlení. Kuchyně orientovaná na sever poskytuje příjemné klima během celého dne, oba obytné pokoje společně s balkonem směřují na jih.
Dispoziční řešení nabízí dva samostatné neprůchozí pokoje, kuchyni s místem pro jídelní stůl, koupelna s keramickými obklady, vanou a samostatné WC. Dále prostornou vstupní chodba, balkon a sklepní kóji.
Obyvatelům domu je dále k dispozici sušárna prádla, kočárkárna a kolárna.
Dům má zateplenou fasádu, nové balkony, nový výtah a stoupačky.
Velkým benefitem je také okolí domu. Přímo za domem se nachází nové dětské hřiště a park. Lokalita nabízí základní školu, mateřskou školu a veškerou občanskou vybavenost. Trolejbusová zastávka je vzdálena jen pár metrů od domu.
| ID zakázky | 235990 |
|---|---|
| Aktualizace | 30.05.2026 |
| Dispozice | 2+1 |
| Stav objektu | velmi dobrý |
| Vlastnictví | osobní |
| Podlahová plocha | 55 |
V roce 1992 jsem zdárně vystudoval Střední školu v Brně. Ihned poté jsem se začal úspěšně věnovat obchodní a zprostředkovatelské činnosti. Jako realitní specialista již mnoho let a od roku 2018 ve společnosti BIDLI řeším za své klienty jejich potřeby bydlení. Rád poradím s oceněním nemovitostí, vysvětlím celý proces prodeje, či pomůžu s pořízením vlastního vysněného domova.
Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.
Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.
Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.
Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.
velmi dobrý
Brno
Brno-město
Cena včetně DPH
7 190 000 Kč
velmi dobrý
Brno
Brno-město
Cena včetně DPH
6 690 000 Kč
dobrý
Brno
Brno-město
Cena včetně DPH
8 774 736 Kč