Upravit vyhledávání Zpět na výběr

Prodej útulného rodinného domu v horské obci Černý Důl, okr. Trutnov

54344 Černý Důl (okres Trutnov)

8 999 000 Kč

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Exkluzivní nabídka útulného rodinného domu v horské obci Černý Důl, pouze pár kilometrů od Jánských Lázní.
Dům ve výborném technickém stavu a s rozlehlým pozemkem se pronajímá rekreantům pro letní i zimní pobyty, rekreace je možná celoročně, nabízíme příležitost k převzetí tohoto investičního záměru.
Nemovitost je zkolaudována jako rodinný dům, lze v ní mít trvalý pobyt.

Nabízená nemovitost má 3 nadzemní podlaží a prodává se včetně vybavení. Její dispozice se skládá ze společenské místnosti, kuchyně s myčkou, tří vybavených ložnic, menší odpočinkové místnosti s hracím koutkem pro děti a stolním fotbálkem. Dále v domě nalezneme 2 koupelny, 3x WC, terasu s grilem, balkon.
Zahrada je vybavena venkovním bazénem s ohřevem, trampolínou, houpačkou, venkovní ohništěm.
Prostor pro uložení lyží/kol/kočárků. Parkování u domu. Možnost využít i podkroví domu.
Plynový kotel byl pořízen v roce 2015 a v ložnicích proběhla před třemi lety renovace parket.
Dům nevyžaduje žádné větší investice.

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě v zástavbě rodinných domů, cyklisté jistě ocení, že obcí Černý Důl projíždí cyklobusy.

V obci je rodinný skiareál. Pro náročnější lyžaře jsou 6km vzdálené Jánské Lázně s lanovkou na Černou horu. Pec pod Sněžkou a Špindlerův Mlýn 20km.
Zastávka autobusu se nachází na náměstí.

V případě zájmu o více informací, zaslání půdorysů či sjednání prohlídky, prosím, kontaktujte makléřku Veroniku Likóovou.
Více informací o makléři a službách naleznete na webu www.likoova.cz

ID zakázky 217734
Aktualizace 18.04.2024
Druh objektu cihlová nebo skeletová
Stav objektu velmi dobrý
Užitná plocha 210
Poloha objektu samostatný

Máte o nabídku zájem?

Veronika Likóová

Bydlení – jedna z nejzákladnějších lidských potřeb. Během života většina z nás řeší otázku bydlení hned několikrát. A pro většinu se zároveň jedná o největší transakci v životě. Toho jsem si dobře vědoma. Své fungování na realitním trhu jsem odstartovala v roce 2010 a za tu dobu jsem realizovala desítky transakcí. Díky svým zkušenostem přesně vím, kde jsou nejrizikovější místa celé transakce. S empatickým přístupem klienty provádím celým procesem, který je potřeba správně načasovat a předcházet komplikacím.

774 110 007
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce
Kontaktujte nás
S financováním této nemovitosti vám je k dispozici hypoteční průvodce

K nemovitosti zajistíme

Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.

Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.

Naši designéři se postarají, abyste se v novém domě cítili opravdu doma. Změna stávajícího interiéru je pro nás hračka. A> už chcete zařídit dětský pokoj nebo rovnou celý dům, naši interiéroví designéři Vám pomohou vybrat barvy, sladit váš stávající nábytek nebo navrhnou celý interiér.

Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.

Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.

Podobné nabídky

Našli jsme pro vás 0 nemovitostí
DOTOVANÉ
HYPOTÉKY
Nevybrali jste si a máte také zájem o Dotovanou hypotéku?
Napište nám
Reference
Zbyněk Spousta
Se službami makléřky Veroniky jsem byl nadmíru spokojen. Svoji práci vykonávala od začátku spolupráce až do samého konce procesu prodeje nemovitosti s maximálním nasazením a profesionalitou. Mohl jsem se na ni vždy obrátit, dohody a termíny platily. Nejvíce oceňuji obratnost při hledání kupce, kdy po 4 týdnech dokázala aktivně najíst seriózního zájemce přes to, že já sám jsem před tím více než půl roku kupce marně hledal. Také velmi pozitivně hodnotím pomoc při řešení nepříjemné komplikace při výmazu zástavního práva banky z katastru nemovitostí, kdy mi ochotně pomohla se z bermudského trojúhelníku Komerční banka - katastrální úřad - Česká pošta vyprostit. To vše přes to, že již měla provizi uhrazenu. Pokud mohu hodnotit jak ve škole, dávám 1+.
26. 05. 2023
Leona Tejklová
Dobrý den, Veroniko, chtěla jsem Vám a celému Vašemu týmu touto cestou poděkovat za profesionální služby a podporu v celém procesu nákupu mé nemovitosti - od hypotéky, přes prověřování nemovitostí a jejich vlastníků, zastupování při vyjednávání ceny, právní služby až po doprovodné služby pojištění a převodu energií. Šťastná náhoda nás přivedla dohromady a od prvního momentu bylo jasné, že jsem se rozhodla správně spojit síly právě s Vámi. Celý jinak náročný proces byl díky spolupráci s Vámi a Vašimi kolegy velmi efektivní a navíc, což velmi oceňuji, veden ve velmi vřelé a přátelské atmosféře :) Toto rozhodnutí se navíc ukázalo jako velmi správné ve světle "méně profesionálních" služeb makléřky zastupujícího prodávající a chaotické komunikaci mezi ní a právníkem, který připravoval smlouvy, v důsledku čehož smlouvy vytištěné k podpisu neodpovídaly verzím odsouhlaseným emailem a obsahovaly zásadní chyby. Neumím si ani přestavit, jak by celý prodej dopadl bez Vaší pomoci. Ještě že se Vám povedl velmi dobrodružný únik z toalety v právní kanceláři. Ten podvečer prostě nic nefungovalo jak mělo. Myslím, že na tohle podepisování smluvní dokumentace ani Vy jen tak nezapomenete ;) Při zpětném hodnocení nejvíce oceňuji, jak málo času jsem celému procesu musela věnovat, a pocit klidu, že je postaráno i o nejmenší detaily a že mám 'přítele na telefonu', kdykoliv potřebuji. Každá vynaložená koruna za uspořený čas a klid mysli mi tak určitě stála. Kdykoliv budu opět potřebovat radu či služby realitního makléře, určitě se znovu ráda obrátím na Vás. Ještě jednou veliký dík Vám a Vašim kolegům za to, jak snadným jste nákup nemovitosti pro mě udělali.
30. 08. 2021
Roman Zámečník
Veronika se o nás skvěle postarala a to od nalezení vhodné nemovitosti až po přestěhování. Získali jsme byt, který se ve výsledku na realitních serverech ani nikdy neobjevil a musím se přiznat, že jsme hezčí za 3 měsíce prohlídek neviděli. Celý nákup proběhl hladce skoro jako jít si koupit rohlík, což jsem opravdu nečekal :) Veroniku tedy všemi deseti doporučuji a děkuji.
10. 08. 2021
Daniel Jůzl
Díky paní Veronice a jejímu přátelskému a osobnímu přístupu se nám podařil prodej ve který jsme ani nedoufali a jsme rádi, že jsme prodej nemovitosti svěřili právě Bidli. Ve všech fázích prodeje nám byla poskytnuta profesionální podpora a zároveň výše zmiňovaný osobní přístup. Děkujeme.
06. 08. 2021
Marcela Meisnarová
Vážená slečno Likóová, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby a vůbec skvělý servis při z naší strany komplikovaném prodeji nemovitosti. Váš profesionální a lidský přístup v naší tíživé životní situaci byl úžasný a uklidňující. Flexibilita, rychlost a kreativita byla dech beroucí. Velice děkujeme i za teamovou spolupráci s Vaším kolegou panem Fořtem. Ještě jednou děkujeme a všem Vás budeme doporučovat. Marcela a Pavel Meisnerovi
08. 04. 2021
Jana Šrámková
Milá Veroniko, s odstupem času bych Vám ještě jednou ráda poděkovala za všechno, co jste pro nás udělala v souvislosti s prodejem našeho bytu, ale nejen za to. Děkuji za milé a vstřícné jednání, slova podpory v těžkých časech a neskutečnou trpělivost. Byla jsem vděčná za jednoduché a pro mne srozumitelné vysvětlení jednotlivých kroků. Všechno klapalo přesně tak, jak jste předeslala. Velmi si Vážím především Vaší přívětivosti a profesionality, tato kombinace je často dost vzácná. Ještě jednou děkuji za spolupráci a věřím, že tato spolupráce nebyla naší poslední. Krásné dny, Jana.
03. 02. 2021
Daniela Novakova
Dobrý den, slečnu Likóovou mohu každému jen a jen doporučit. Podala nám vždy veškeré informace, které byly třeba, pomohla s veškerými kroky a oceňuji především její vstřícný přístup v této složité covidové době. Jsme rádi, že nás koupí nemovitosti mohla provést právě ona. Děkuji moc za perfektní spolupráci
02. 02. 2021
Vladimir Tyshin
Dobrý den, Veronika Likóová je nejlepší mediátorka a specialista!!!
14. 09. 2020
Martin Šebesta
Vážená paní Likóová, chci Vám touto cestou poděkovat za pomoc a profesionální péči při úspěšném prodeji mého bytu. Byt jsem se snažil původně prodat sám, bez využití služeb realitní kanceláře. Poprvé jsme se setkali, když jste přišla na prohlídku mého bytu v zastoupení svého mimopražského klienta – nabídla jste mi již tehdy službu Home staging, jejíž koncept mě sice zaujal, ale stejně jsem byl přesvědčen, že si byt bez problémů a lépe prodám sám. Váš mimopražský klient se pro koupi mého bytu nerozhodl, čímž se náš kontakt na několik měsíců přerušil. Svůj byt jsem nabízel dál, ale bez úspěchu. Celou dobu jsem věřil, že racionální důvody pro koupi (výhodná cena, extrémně nízké náklady spojené s vlastnictvím bytu, hezký dům i lokalita) u některého ze zájemců převáží, i když byt nevypadá jako z katalogu, ale nestalo se tak. Zároveň jsem měl v kupní ceně určitou rezervu pro jednání s vážnými zájemci, ale jediná nabídka, kterou jsem dostal, byla hluboko pod mým očekáváním. Na konci roku 2019 jsme se s manželkou dohodli, že jsme byt ochotní prodat i za nižší cenu. Než jsem ho ale začal inzerovat za sníženou cenu, vzpomněl jsem si na Vaší nabídku zajistit prodej bytu za námi původně chtěnou, a podle našeho názoru férovou, cenu a kontaktoval Vás. Vaše smlouva byla nekompromisní – za Home staging jsem musel zaplatit několik desítek tisíc korun navíc. Ale jen v případě, že byt za dohodnutou cenu prodáte – bylo rozhodnuto – zkusíme to. A jsme rádi – do 3 týdnů se objevilo více vážných zájemců o koupi bytu. Zaplatil jsem tedy sice provizi, asi vyšší než u jiných realitních kanceláří, ale stále jsem dostal lepší cenu, než když jsem se snažil prodat byt sám. Nemluvě o perfektním právním servisu, s vlastnictvím mého bytu bylo spojeno spoluvlastnictví několika dalších jednotek v domě, což byla výhoda v hodnotě bytu, ale nevýhoda pro právníky. Přesto všechny složitosti Vaši právníci se mnou i kupujícím vyřídili ve velice krátkém čase ke spokojenosti obou stran kupní smlouvy. Mohu proto služby Vaší společnosti, resp. s čistým svědomím jen Vaše osobní služby, doporučit všem potenciálním prodávajícím nemovitostí. Budete-li prodávat dům/byt a paní Likóová Vám nabídne službu Home staging, spíše neváhejte, mně by bývala přinesla očekávané peníze z prodeje bytu o půl roku dříve :-). Děkuji a přeji úspěchy v podnikání i osobním životě! Martin Šebesta
26. 05. 2020

Používáme cookies!

Tyto stránky používají a ukládají soubory cookies. Některé jsou nezbytné pro jejich správné fungování (tzv. technické cookies). Dále tyto stránky využívají marketingové a analytické cookies pro zkvalitnění našich služeb a přizpůsobení zobrazovaného obsahu. Pro jejich využití je nutný Váš souhlas. Více informací o cookies.