Pronájem restaurace - Praha, Karlín

18600 Praha 8, Karlín
89 900 Kč za měsíc

Představujeme Vám k pronájmu za diskontovanou cenu prostory restaurace o výměře 272 m2 s terasou 74 m2 v přízemí cihlového domu na Karlíně, vstup je z ulice Křižíkova. Prostory se sestávají z restaurace, kompletně vybavené kuchyně pro přípravu teplých i studených jídel, skladů, toalet. Prostory jsou zrekonstruované, dosud byly pronajímány úspěšnému konceptu Králík v rádiu - restaurace s hernou a chůvami, specializovaná na rodiče s dětmi. Lze snadno využívat na podobný koncept, nebo jako kvalitní restauraci. Vytápění je ústřední, na podlahách je barevné, moderní marmoleum.. Budova a prostor je ve velmi dobrém technickém stavu.K dispozici parking ve dvoře, nebo v podzemních garážích, není obsažen v ceně.Ve stejné budově jako restaurace se nachází aparthotel s kapacitou 300 lůžek, který má velký zájem o spolupráci, v rámci které by svým hostům nabízel možnost snídaní, polopenze, nebo plné penze v restauraci.

Karlín a zejména ulice Křižíkova jsou vyhlášeným pražským „gastro rájem“ s velkým počtem etnických, tematických, kvalitních gastro zařízení.

Jedná se o jednu z nejatraktivnějších pražských lokalit, nedaleko centra, 100 metrů od metra Křižíkova. V okolí je veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, banky, lékárny, parky apod.

Poplatky: 5 000,- zálohy na energie
Provize RK ve výše jednoho nájmu.


Volné ihned, doporučujeme!

Celková cena89 900 Kč za měsíc
ID zakázky174933
Aktualizace13.01.2020

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím