Makléř roku v letech 2019 a 2020 v celé ČR.

Prodej nemovitosti není pro každého, zahrnuje mnoho úskalí a nástrah, ale nebojte, se vším si hravě poradíme.

Jmenuji se David Evropejský a do Bidli jsem nastoupil hned ze startu roku 2012 se zkušenostmi s podnikáním z jiného oboru. Obchod s nemovitostmi mě pohltil a nyní si nedovedu představit, že bych dělal něco jiného. Začal jsem se oboru věnovat naplno a rovnou v prvním roce mého působení jsem byl vyhlášen nejlepším makléřem z celé republiky s tím, že v následujících letech se vždy pravidelně umisťuji v TOP trojce. Své znalosti a dovednosti neustále zlepšuji a současně vedu úspěšný tým obchodníků nejen v Praze a Středočeském Kraji, ale také v západozemí, konkrétně v Karlových Varech.

Moje nasazení je stoprocentní, mým revírem je Praha a Středočeský kraj ... a na závěr jedno MOTTO:

"NENÍ OSTUDA SPOKOJIT SE JEN S TÍM NEJLEPŠÍM"
a u výběru realitního makléře to platí dvojnásob (zde má být smajlík)

Již realizované nabídky

Reference
Martin Lauer
Zprostředkování pronájmu mého bytu proběhlo profesionálně jak ze strany pan Evropejského, tak kolegy Pulkraba. S ohledem na situaci kolem Covid 19 i v relativně krátkém čase. Mohu doporučit!
13. 07. 2021
Veronika Morris
Naprosto perfektní spolupráce, profesionalita, a osobní přístup. Mohu jen doporučit. Děkujeme za úspěšný prodej bytu na Vinohradech.
28. 06. 2021
Vladyslav Gryno
Spolupráce proběhla krasně,100% spokojenost!
27. 06. 2021
Filip Rozsíval
David Evropejský má skvělé organizační schopnosti a co slíbí to platí. Celá koupě bytu proběhla bez problémů, doporučuji.
21. 06. 2021
Helena Konrádová
S panem Evropejským jsme prodávali byt v Praze. Výborná komunikace a vše proběhlo podle našich představ. Pokud bude nějaké příště, půjdeme do toho rádi znovu.
22. 03. 2021
Michal Sachr
Pan Evropejský zprostředkoval prodej 2 našich nemovitostí, v Praze Smíchově a Košířích, obě transakce se podařilo realizovat za nadstandardních podmínek. Maximální servis, precizní a ochotný přístup, kladně hodnotím též navazující spolupráci s hypotečním poradcem. Bez váhání mohu doporučit.
11. 03. 2021
Dana Hebíková
S panem Evropejskym super spolupráce. Rychlost-Kvalita
02. 03. 2021
Marie Čermáková
Pan Evropejský prodával můj byt a spolupráci s ním mohu jen doporučit, vše naprosto profesionálně a bez sebemenšího zádrhelu. Děkuji mu tímto ještě jednou.
01. 03. 2021
Martin Bogdan
Naprostá spokojenost s panem Evropejským při prodeji nemovitosti. Perfektní servis, jednání a vystupování...vše proběhlo bezproblémově. Doporučujeme dále a moc děkujeme!
23. 11. 2020
Dominika Kúdelová
Ačkoli jsme na prodej měli velmi málo času, celý proces prodeje se stihl v termínu a ještě pan Evropejský prodal nemovitost za více než byla inzerovaná, co víc si přát? :) děkuji za velmi efektivní a profesionální přístup.
20. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím