Jsem profesionálem v oblasti financí, především investic. Mou doménou je alokace kapitálu, správa aktiv a budování zdrojů renty.

Hraji otevřeně a fair-play, to samé očekávám od lidí kolem sebe, klientů i kolegů.

Lež má krátké nohy, raději buduji dlouhodobé vztahy založené na důvěře a vzájemném respektu.

Reference
Martin S.
Spolupráci s panem Škardou hodnotím velmi dobře. Vše probíhalo rychle, informace o produktech byly dostatečně podrobné a bylo vidět, že pan Škarda má v oblasti investic velký přehled. Velmi jsme ocenil věcné jednání, které vedlo rychle k produktům a řešením , které jsem potřeboval a nikoli těch, které "bych měl potřebovat", jak se mi často u jiných poradců stávalo.
14. 10. 2021
Petra S.
Děkuji za vzdělávání v oboru investováni. Vaše rozsáhlé znalosti jsou mi přínosem a společně s Vaší profesionální službou mi vydělávají hezké peníze. Rada se na Vás obracím, je to vždy milé setkání/rozhovor.
13. 10. 2021
Daniel J.
S panem Škardou jsme spolupracovali velice rádi. Jasně a srozumitelně nám vysvětlil všechny podmínky a okolnosti investice. Také nám vždy vyšel vstříc s naplánováním místa a času schůzky. Jsme moc rádi, že jsme naši životní investici realizovali právě s ním a budeme se těšit na další spolupráci.
06. 09. 2021
Vojtěch M.
Velice kladně oceňuji práci pana Škardy. Zřetelně informoval o fungování finančního trhu a hbitě reagoval i na šťouravé dotazy. Jsem spokojen, po informacemi nabité schůzce věřím tomu, že jsem peníze investoval správným způsobem. Těším se na další spolupráci.
08. 06. 2021
Božena N.
Pán Škarda je odborník na svojom mieste. Kedže sa jedná o oblasť, ktorej nerozumiem, všetko mi zrozumiteľne vysvetlil aby som vedela, kam svoje peniaze investujem a nemala obavy. Som rada, že som sa zverila do rúk práve jemu.
02. 06. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím