Stanu se vašim průvodcem ve světě investic. Všechny naše možnosti s vámi důkladně proberu tak , abyste měli vždy dobrý pocit kde a jak se vaše investice budou zhodnocovat. Žádné řešení nikdy nemůže vyhovovat všem, proto vám postavím investiční řešení na míru vašim potřebám s ohledem na vaše životní cíle a sny.

Reference
Emil P.
Dobrý den. Chtěl bych pochválit zaměstnance Tomáše Šindlera ze skupiny investičních poradců "BIDLI" se kterým už delší dobu spolupracuji. Pan Šindler mi vždy ochotně zodpoví všechny moje otázky, které se objeví v mezičase schůzek. Poradí ohledně investic aby dopad inflace nebyl tak velký. Má velký přehled kde investovat a mám za to, že je to člověk na tom správném místě. Pan Tomáš si mojí důvěru ohledně investic jednoznačně získal. Naposledy jsem na jeho doporučení zakoupil dluhopisy a rozhodně nelituji. Pokuď se mě týče mohu jenom vřele doporučit.
12. 10. 2021
David P.
Tomáše Šindlera už znám nějakou dobu a můžu bez obav říct, že je to člověk, na kterého se dá v rámci investic jednoznačně spolehnout. Pravidelně mě informuje o možností investic a ochraně peněz proti inflaci. Naposledy jsem na jeho doporučení koupil dluhopisy BIDLI automobily a rozhodně nelituji.
11. 10. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím