53002 Pardubice, Bílé Předměstí
Nabízím k pronájmu byt 2+Kk, o velikosti 47m2 s terasou 10 m2, v Pardubicích-ulice Husova v nově vzniklém projektu "Byty u Jezera". Při výstavbě projektu byl kladen důraz na vysokou kvalitu a použití kvalitních materiálů. Mezi standardní vybavení bytu patří podlahové topení, klimatizace, okna s trojsklem, dřevěná podlaha. Štukové omítky jsou v bílé barvě, která dodává prostorům svěžest a čistý vzhled. Koupelny jsou navrženy v moderním designu s velkoformátovou dlažbou v dekoru mramoru v kombinaci s dlažbou dekoru dřeva, to je doplněno o kvalitní podomítkové baterie. Velkou předností bytu je výhled na vodní hladinu, který dodává bytu unikátní atmosféru a umocňuje pocit klidu a relaxace. Navíc je v blízkosti park, který nabízí obyvatelům příležitost k odpočinku a rekreačním aktivitám. Bydlení v bytech 'U Jezera' je tedy dokonalou kombinací elegance, pohodlí a nádherného okolí s perfektní dostupností do centra města.
K bytu náleží prostorný sklep a možnost pronajmout parkovací stání v podzemní garáži za 2.500,-Kč měsíčně. Nájemné 23.500,-Kč + 2.500,-Kč zálohy na energie, elektřina se převádí na nájemníky. Vratná kauce ve výši nájmu, rezervační poplatek 25.000,-Kč. Pokud hledáte luxusní bydlení s krásným výhledem, zveme Vás na prohlídku. Volné od 1.11.2025.
ID zakázky | 231604 |
---|---|
Aktualizace | 26.09.2025 |
Dispozice | 2+kk |
Stav objektu | novostavba |
Vlastnictví | osobní |
Podlahová plocha | 47 |
Obchodování s realitami se zabývám více než 12 let. Pro své klienty zajišťuji kompletní servis při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Ze své zkušenosti vím, že čestné jednání, vzájemná důvěra a profesionální přístup jsou základem úspěchu každého obchodu. Těším se na spolupráci s Vámi.
Díky našim poradcům pro Vás zajistíme nejvýhodnější financování nového domova: Pokud se rozhodnete nemovitost nejen kupovat. ale i prodávat. doporučujeme vše řešit u nás v rámci jedné služby, abyste se vyvarovali maxima rizik.
Zajistíme nejen výhodný tarif na míru, ale i kompletní přehlášení a administrativu s tím spojenou. Nemusíte se tak o nic starat, potřebné dokumenty a převod na nového vlastníka Vaší nemovitosti zajistíme za Vás.
Chcete ukončit bez starostí i jeden z posledních kroků, rádi Vás přestěhujeme do nového domova.
Pokud by se náhodou stalo, že byste tuto nemovitost nekoupili, využijte náš produkt Dohoda o vyhledání, který Vám pomůže nejvhodnější nemovitost najít.