Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypoteční kalkulačka s porovnáním bank

Pokud byste chtěli zvolit produkt na koupi nové nemovitosti bez hypotéky a financující banky s dokládáním příjmu, kontaktujte nás zde.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 5.29% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 5.29 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 16 641 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 5.29 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 5.29 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 16 641 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 2.48 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 11 822 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Andrey Tsyganov
Moje rodina může doporučit tuto společnost a Daniela Pachla osobně jako hypotečního makléře. Daniel nám jako cizincům tolik pomohl na každém kroku procesu. Byl vždy v kontaktu, uměli jsme anglicky a vysvětlil mi spoustu podrobností, když jsem poprvé žádal o hypotéku v Česku. Vážím si všech poskytnutých konzultací, podpory a samozřejmě výsledku. Máme hypotéku na byt a rekonstrukci v dobrém stavu.
02. 08. 2022
Anita Ullrichová
S Davidem Sybolem spolupracuji už pěknou řádku let. Pomáhá mi se správou investic, smluv (pojištění všeho druhu, spoření). Vždy mi doporučují mnoho variant, ze kterých mohu vybírat. Kdykoli je připraven odpovědět na jakoukoliv otázku. Vše trpělivě vysvětluje, pro mě někdy i vícekrát.
01. 08. 2022
Natalya Sokolova
Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat paní Iblové za absolutně profesionální, ale i velmi vřelý a lidský, přístup při sjednávání hypotečního úvěru. Náš případ nebyl jednoduchý paní Iblová si dokázala poradit a i v těch nejsložitějších situacích dokázala najít řešení, které nám vyhovovalo. Jen díky ní teď spokojeně bydlíme. Je skutečná profesionálka ve svém oboru, a zároveň je ohromně milá a vstřícná ke klientům. Doporučujeme při sjednávání HÚ spolupracovat s paní Iblovou. Mnohokrát děkujeme.
23. 07. 2022
Sanan Ismayilov
В условиях, когда получить кредит необходимо, а времени на то, чтобы скрупулезно изучать предложения банков, нет, да к тому же ,если ты не соответствуешь «идеальном» в понимании кредитора параметрам, обойтись без профессионального посредника бывает сложно. В нашем случае это был ипотечный консультант Ольга Спивакова Bidli. Надо отметить ,что до встречи с Ольгой мы консультировались со многими специалистами по ипотекам. Несмотря на то, что мы сами люди с высшим образованием и не считаем себя безграмотными, на всех предыдущих консультациях нам как было ничего понятно так и оставалось ничего непонятно . Грамотно, доходчиво , позитивно . Всегда восхищалась такими людьми , для которых нет ничего невозможного. Для них нет препятствий ,а есть задачи. У Ольги есть все ключи ко всем вопросам и проблемам . Уникальна , обоятельна , профессионал , милашка . Ипотечный консультант - high level - уровень "бог" . P.s. мы с Ольгой оформили 2 ую квартиру . И она сказала , что это еще не конец . (Даже без ПМЖ и доходов ) , процент один самых низких , срок один из самых долгих .
19. 07. 2022
Matyáš Baloun
Pavel nám v době rostoucích cen hypoték sehnal tu nejlepší nabídku. Původně jsme oslovili Českou spořitelnu a ČSOB, zároveň lidi z M&M. Nejlepší přístup, chování, vysvětlení a hlavně servis byl právě od Pavla. Možná to bude tím, že se v oboru pohybuje více než 9 let. Pokud chcete nejlepší aktuální nabídku, radu a doporučení jak v jakých situacích postupovat a zároveň mít co nejméně práce s běháním a zařizováním, ozvěte se právě Pavlovi.
15. 07. 2022
Jan Slunečko
Díky panu Knotkovi jsem si splnil sen o vlastním bydlení. Vyslechl si mojí situaci, zhodnotil a pomohl ke sjednání úvěru. Všechny otázky kterým běžný smrtelník nerozumí, lidsky vysvětlil, se vším pomohl a kdykoliv jsem cokoliv potřeboval, vždy semnou byl ihned v kontaktu. Rozhodně pana Knotka mohu všem doporučit.
14. 07. 2022
Petr Ševčík
Spolupráce s panem Předešlým proběhla na maximálně profesionální úrovni. Při řešení financování rodinného domu jsme se narazili na několik překážek a ta největší z nich byl obrovský tlak na čas, kdy jsme museli vše stihnout během pouhých dvou pracovních týdnů. Právě v této situaci jsme se setkali s nebývalou ochotou a vůlí člověka, na kterého v žádné bance prostě a jednoduše nenarazíte (nebo alespoň my jsme rozhodně nenarazili). Touto krátkou referencí bych rád panu Předešlému poděkoval za těch pár setkání u kávy, která vedla ke kompletnímu řešení financování a pojištění našeho nového bydlení.
07. 07. 2022
Jan Čuchal
Skvělá zkušenost s celým procesem zařízení, získání, i čerpání hypotéky na byt u Bidli. Profesionální přístup, vysvětlení všech detailů, realizace čerpání, dokonce i pomoc s přepisem samotného bytu. Speciální dík Danovi Pachlovi, který celý proces provedl a zrealizoval do posledního detailu.
01. 07. 2022
VERONIKA PALACKÁ
Touto cestou bychom rádi poděkovali p.Korbovi za skvělý přístup při vyřizování rekopujcky. Spolupráce s ním byla na jedničku, vždy nás o všem informoval, vše zařídil. Za nás můžeme jen doporučit a děkujeme. Palačtí
28. 06. 2022
Alice Válková
 Vážená paní Kuchtová, ráda bych Vám poděkovala za vstřícnost, profesionální přístup a rychlost jednání při řešení mé situace spojené s koupí bytu. Byla jsem velmi spokojená s Vaší ochotou být k dispozici na telefonu i osobně, snahou podrobně mi vysvětlit obsah dokumentů k úvěru a naučit mě používat aplikaci. Poskytnutí úvěru proběhlo díky Vám rychle a bezproblémově. S přáním , ať se Vám daří, Alice Válková
27. 06. 2022