Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 3.59% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 3.59 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 13 623 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 3.59 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 3.59 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 13 623 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 1.205 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9 934 Kč

Jak to u nás probíhá?

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Jsme vašimi průvodci

Reference
Ivan Jermakov
Pan Wieluch byl při našich jednáních velmi profesionální. Rozuměl mým požadavkům a pomohl mi vyřešit úvěr flexibilně a rychle. Osobně mě potěšilo spolupracovat s panem Wieluchem a radím jeho jako finančního poradce dalším zákazníkům služeb. S pozdravem,
06. 12. 2021
Ondřej Prštický
Chtěl bych poděkovat panu Danielu Pachlovi za profesionální přístup a rychlé bezproblémové jednání. Již jsem čerpal část úvěru na koupi pozemku a zbylá část čeká na výstavbu až získám stavební povolení. Důležité je, že mám vše schváleno za stejně dobrou úrokovou sazbu. Pro novostavbu včetně koupě pozemku to byla určitě nejlepší varianta. Doporučuji.
06. 12. 2021
Eva Geletková
Hledáme si vlastní bydlení a s tím nám pomohla hlavně paní Eva Gajdošová. Maximální spokojenost. Rychlá a přímá komunikace. Operativní řešení problémů. Z mé strany desítky dotazů, na které jsem hned dostala odpověď a také vysvětlení. Teď už jenom najít nemovitost, která nám bude vyhovovat a můžeme čerpat před schválenou hypotéku. Doporučuji.
06. 12. 2021
Miroslava Jastrzembská
Dobrý den, chtěli bychom s partnerem tímto velice poděkovat paní Sabině Čápové. Komunikovali jsme spolu přes 4 měsíce. Zařizovala nám hypotéku, dofinancování i pojištění nemovitosti. I přes omezené možnosti které byly z naší strany, zvládla vše vyjednat a zařídit. Vždy vše krásně popsáno a vysvětleno a otázky zodpovězeny. Naprosto rychlá a bezproblémová komunikace.🙂 Slečna Čápová byla pokaždé velice milá a příjemná. Jsme rádi že jsme na ni narazili a pokud budeme my nebo někdo z našich známých něco potřebovat opět se obrátíme na ni. Bez ní bychom na hypotéku nedosáhli. Ještě jednou moc děkujeme Miroslava Jastrzembská a Simeon Simeonov
03. 12. 2021
Xuan Hai Nguyen
Na paní Ing. Veroniku Šámalovou jsme dostali doporučení od jejího kolegy. S její prací jsme maximálně spokojeni, podařilo se jí zajistit pro nás skvělou hypotéku, vše proběhlo rychle, srozumitelně a profesionálně. Po nalezení našeho vysněného bytu, nám pomohla vyřešit všechny potřebné náležitosti v nejkratším termínu. Výborná komunikace, kdykoli dostupná na telefonu nebo emailu. Každému jí můžeme vřele doporučit.
01. 12. 2021
Denis Mufakarov
Хорошая, быстрая и профессиональная работа. Отличный специалист, доступно и понятно объясняет и представляет продукт.
30. 11. 2021
Jarmila Černá
Chci moc poděkovat paní Barboře Kosárové za pomoc s vyřízením mého hypotečního úvěru. Děkuji za vstřícnost, ochotu a trpělivost. Velmi ráda Vás doporučím dál.
30. 11. 2021
Tomáš Skrbek
Pan Dvořák je velmi profesionální a vstřícný, vše mi bylo pečlivě a srozumitelně vysvětleno, schůzky byly naplánovány koncepčně a efektivně. Určitě se rád znovu na pana Dvořáka obrátím při dalších příležitostech.
30. 11. 2021
Žaneta Skrbková
Pan Dvořák i jeho asistentka jsou velice ochotní a milý. Kdykoli potřebuji vyřešit nové pojištění, povinné ručení a jiné, vždy je jednání rychlé a je mi vše dopodrobna vysvětleno. Určitě doporučuji a jsem ráda, že jsem pana Dvořáka poznala.
30. 11. 2021
Andrea Trávníčková
Vážení, dovoluji si Vám zaslat svoji osobní zkušenost s přístupem p. Kahouna k problematice úvěru ze stavebního spoření. Dovoluji si tímto poděkovat panu Kahounovi za jeho ochotu a vstřícnost, profesionalitu při řešení úvěru na nákup nemovitosti, díky jeho znalostem a ochotě a množství věnovaného nám při řešení této situace nevznikly zásadní problém. Vše bylo komunikováno od počátku až po závěrečné podpisy velmi srozumitelně. Je vidět, že p. Kahoun ví, o čem hovoří a zná procesy, jak dosáhnout naplnění cílů svých klientů. Mohu potvrdit, že vždy, i při řešení komplikací, nám byl oporou a během celého případu i důvěryhodným poradcem, který předčil naše očekávání a počáteční nedůvěru vůči Komerční bance a dceřinným společnostem – Modrá pyramida (zkušenost z minulosti s vedoucími pracovníky KB, z jednání, kde se k nám chovali jako “ke ztrátě času” a bez možnosti hledání cest, jak zákazníkovi vyjít vstříc a zároveň minimalizovat rizika pro KB). Děkuji a věřím, že budete mít do budoucna více takovýchto poradců a to i ve vedoucích pozicích, tedy osoby, které znají situaci z praxe a terénu. S pozdravem,
30. 11. 2021