Nízkoenergetický dům v Polabí nedaleko Prahy

28922 Stratov (okres Nymburk)
6 150 000 Kč za nemovitost
včetně provize a právních služeb

V rámci developerského projektu vám nabízíme výstavbu nízkoenergetického domu v obci Stratov o zastavěné ploše 65 m2, užitná plocha činí 103 m2 a pozemek o výměře 900 m2.

Útulný dům pro čtyřčlennou rodinu o dispozici 4+kk s možností úpravy na 5+kk. Při projektování domu Solum byl kladen důraz na nízkou cenu domu při chytrém využítí prostoru a užití dobře udržovatelných materiálů.
Koncept domu umožňuje při nízké investici do renovace udržovat krok s moderními trendy při změně fasády nebo interiéru. V přízemí se nachází prostorný sklad s oknem, který je možný využít jako pracovnu.

Na pozemku se nachází přípojky inženýrských sítí, tj. voda, elektřina, kanalizace, plyn není v obci zaveden. Příjezdová komunikace je právě teď ve výstavbě, předpokládané dokončení je podzim 2020.

Obec Stratov se nachází v Polabí jen 5 km od Lysé nad Labem, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. V obci jsou k dispozici smíšené potraviny, školka, pohostinství. Perfektní dostupnost do Prahy, jen 34 min autem na Černý Most, nebo 43 min vlakem do centra.

Rádi vám při osobním setkání připravíme kompletní podklady pro plánovanou realizaci včetně možností zajištění financování, přípravy projektu i výběru jednotlivých materiálů.

Pro více informací, prosím, volejte makléře. S financemi vám pomůže naše Hypocentrum.

Celková cena6 150 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
21 070 KčModrá pyramida
ID zakázky181078
Aktualizace19.10.2020
Druh objektumontovaná
Stav objektuprojekt / RD na klíč
Užitná plocha103
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím