Prodáme novostavbu samostatného dřevěného domu "Daněk" 5+kk, už. pl. 140m2, pozemek 1965 m2,

25168 Kamenice, Ládví (okres Praha-východ)
10 417 000 Kč za nemovitost

Nabízíme k prodeji novostavbu dřevěného domu "Daněk", o dispozici 5+kk, užitková pl. 140 m2, pozemek o rozloze 1965 m2, v obci Ládví-Kamenice, Praha-Východ.
Dům je součástí projektu www.uzameckeobory.cz, který sestává z pěti dvojdomků typu "Muflon", čtyř samostatných domů "Daněk" a pěti luxusních vil "Jelen" od renomovaného architekta p. Rymeše.
Provedení "Daněk", Vám nabízí možnost dostupného bydlení při zachování vysokých nároků na praktičnost, špičkové provedení a architekturu. Použita je moderní difúzně otevřená konstrukce od společnosti Insowool. Dispozice domu je rozdělena do dvou pater, v 1.NP je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu domu, technická místnost, pracovna a WC. V obývacím pokoji je rovněž příprava pro krbová kamna nebo krb. Primárním zdrojem vytápění je elektrokotel. Ve 2. NP jsou dvě ložnice, koupelna a samostatné WC. V rámci klientských změn lze v technické části domu vybudovat koupelnu se sprch koutem. Dům je napojen na všechny dostupné IS.
Domy jsou dřevěné, nízkoenergetické, pro jejich výstavbu jsou použity nejmodernější technologie a postupy. Každý dům má vlastní garáž a parkovací stání. Samozřejmostí je terasa orientovaná za sluncem a výhledem posuvnými okny firmy Rehau. Velkoryse dimenzované zahrady jsou orientovány jižním směrem a mají úžasný výhled.
Provedení "Daněk" je možné pořídit ve stavu Shell & Core, tedy s kompletním vnějším dokončením (omítka, okna, terasa, vjezdová brána, branka, plot ) avšak bez interiéru, nebo "na klíč" to znamená veškeré rozvody elektřiny, vody, podlahového topení, elektrického kotle, betonových podlah a tak dale.
Obec Ládví je velmi dobře přístupnou obcí s pravidelným spojením do Prahy. Je zde základní občanská vybavenost a možnost mnoha aktivit. Cesta do Prahy po dálnici přibližně 30 min. Ideální pro rodiny s dětmi.
Možné financování hypotečním úvěrem. Splňte si sen, bydlete u zámecké obory.....

Celková cena10 417 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
35 689 KčModrá pyramida
ID zakázky184371
Aktualizace22.10.2020
Druh objektudřevěná
Stav objektunovostavba
Užitná plocha140
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím