Pronájem RD Rychvald, ul.Revoluční

73532 Rychvald (okres Karviná)
25 000 Kč za měsíc
Cena/měsíc + energie(jen el.), vratná kauce dva měsíční nájmy, jeden nájem provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele doporučujeme k pronájmu novostavbu RD s pozemkem o výměře 800 m2 v obci Rychvald (Revoluční ul.).Dům bude dokončen na klíč vč. kuchyňské linky ( foto interiéru budou dodány). Terasa zpoloviny zastřešená, zpevněné plochy(zámková dlažba), terénní úpravy. RD dřevostavba, dřevěná sendvičová.
V přízemí obývací pokoj s kk a jídelnou s výstupem na terasu + další dva pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem + WC, samostatné WC, garáž s garážovými vraty(6x4 m).
V horním patře dva pokoje a WC.
konstrukce, okna trojskla, balkónové a vstupní dveře. Střešní krytina kanadský šindel, vsakovací jímka na dešťové vody pro zalévání zahrady, teplovodní podlahové vytápění, otop a ohřev TUV zajišťuje tepelné čerpadlo. K nastěhování podzim 2020.
O atraktivnosti lokality a novostavby se ujistíte osobní prohlídkou. Vzhledem k velikosti RD vhodné k bydlení i podnikání, do centra Ostravy 8 minut vozem.

Celková cena25 000 Kč za měsíc
ID zakázky181693
Aktualizace24.06.2020
Druh objektudřevěná
Stav objektuve výstavbě (hrubá stavba)
Užitná plocha184
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím