Prostorný rodinný dům 6+1 v Tuchoměřicích

25267 Tuchoměřice (okres Praha-západ)
15 900 000 Kč za nemovitost

Chcete poznat krásný dům, ve kterém se vám bude skvěle bydlet, kde budete mít dostatek prostoru pro vaši velkou rodinu a pro všechny její aktivity? Pak se přijďte podívat do Tuchoměřic, obce u západního okraje Prahy, kde přesně takový dům stojí.

Tento samostatný rodinný dům je umístěn na rovinatém pozemku o výměře 817 m2, který je příjemně orientovaný jižně ke slunci a zakrytý zelení vůči pohledům z ulice. Vnitřní prostory kromě 6 samostatných pokojů a kuchyně nabízejí hned několik koupelen a dostatek dalších prostor, například tělocvičnu, finskou saunu či velký sál.

V přízemí vás uvítají společenské místnosti: kuchyně s velkorysou kuchyňskou linkou a velkým jídelním stolem a prostorný samostatný obývací pokoj s krbem, který zahřeje v chladných zimních měsících.

V 1. patře jsou umístěny 4 samostatné ložnice. Balkonové dveře z každé ložnice vedou na společnou terasu, pokoje jsou tak plné čerstvého vzduchu a světla, díky klimatizaci jsou přitom příjemné i v nejteplejším létě. Na ložnici rodičů navazuje šatna a vlastní koupelna.

Celou plochu podkroví zaujímá velký sál, který mohou noví majitelé využít plně dle své fantazie. Například jako velkolepou hernu pro děti či dospělé, pro pořádání oslav či ke kurzům jógy.

Stejně velkoryse jsou řešeny prostory v suterénu, kde se kromě tělocvičny a finské sauny nachází zahradní kuchyně a dvě místnosti k uskladnění sezónních předmětů.

Na zahradě nechybí zákoutí ke grilování s výhledem na místní zámek. Samozřejmostí je garáž pro 2 osobní automobily.

Obec Tuchoměřice nabízí plnou občanskou vybavenost, jsou zde obchody, restaurace, škola i školka. Spojení se sousední Prahou zajišťuje vlak i autobusy, automobilem oceníte sjezd na 3. km D7. Obcí také procházejí cyklostezky a turistické stezky, přírodní park je přímo na dosah.

Celková cena15 900 000 Kč za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
54 473 KčModrá pyramida
ID zakázky179122
Aktualizace14.10.2020
Druh objektucihlová nebo skeletová
Stav objektuvelmi dobrý
Užitná plocha400
Poloha objektusamostatný

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím