Reprezentativní byt 4+1, 177 m2 + 29m2 terasa + 14m2 sklep

13000 Praha 3, Žižkov
Cena na vyžádání za nemovitost

English version below.

Nabízíme k prodeji vyjímečný byt v klidné ulici centra Prahy. Byt se skládá původně ze dvou bytů a zabírá tak celé jedno patro činžovního domu. Má vysoké stropy a jim odpovídající vysoká okna, která zajišťují dostatek denního světla. Do bytu vcházíte přes jednu ze vstupních hal. Dominantou bytu je obývací pokoj 38m2, ze kterého se přímo vchází do dvou ložnic. Samostatná kuchyně a další ložnice 35 m2 se nachází v druhé části bytu. Dále se v bytě nachází dvě samostatné koupelny s toaletou a samostatná toaleta pro návštěvy, pěkná terasa porostlá zelení a sklep. Dům patří mezi typické pražské budovy a prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2004, při které byla zrestaurována například i fasáda a mramorové podlahy. V pěší dostupnosti od bytu je například Hlavní nádraží (12 min), Václavské náměstí (14 min) nebo vrch Vítkov (10 min), kde naleznete odpočinek s úžasným výhledem na Prahu.

------------------------------------

We offer for sale an extraordinary apartment in a quiet street of the Prague center. The apartment is composed originally from two separate apartments which covers the whole one floor of an apartment house. In the apartment there are high ceilings with also high windows which gives the apartment a lot of daylight. You can enter the apartment through two entrance halls. The dominant of the apartment is definitely a spacious living room 38m2 which leads us directly to two bedrooms. A separate kitchen and another bedroom 35m2 are in the other half of the apartment. In the apartment you can also find two separate bathrooms with a toilet and one separate toilet for guests, beautiful green terrace and a cellar. The apartment house is one of archetypal Prague buildings and has been completely reconstructed in 2004, including for example facades or marble floors. In a walk distance there is for example The Main Railway Station (12 min), The Wenceslas Square (14 min) or Vítkov Hill (10 min) where you can relax and enjoy the view of P

Celková cenaCena na vyžádání za nemovitost
Měsíční splátka Hypoúvěru
při 20% vlastních zdrojích
82 224 KčModrá pyramida
ID zakázky180128
Aktualizace11.06.2020
Dispozice4+1
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Podlahová plocha177

Máte o nabídku zájem?

774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím