Ve skupině Bidli (původně RSH) působím od roku 2010 a momentálně pracuji jako regionální manažer týmu realitních makléřů. Obchodu s nemovitostmi se věnuji již od roku 1999. Za tu dobu jsem se podílel na úspěšné realizaci prodeje více jak 500 nemovitostí. Mám tak mnoho zkušeností s řešením i složitých a zdánlivě neřešitelných případů. Rád pomohu i Vám s prodejem či koupí nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit a požádat o nezávaznou konzultaci.

Již realizované nabídky

Reference
Neljá JURKUC
Chtěla jsem poděkovat za vaši práci, jsem moc spokojena. Jste opravdu zkušený profesionál a doporučím vás každému.
18. 03. 2021
Marek Šťastný
Dovolte mi touto cesto ještě jednou naposledy ze srdce poděkovat za pomoc s prodejem mé nemovitosti. Velmi oceňuji Váš osobitý a profesionální přístup nejen při vaší prohlídce nemovitosti, ale i při prodeji samotném. Byl sem rád za Váš osobní a nijak nenucený přístup, když jste prvně přijel a řešili jsme ocenění a vše okolo. Velmi profesionálně jste si vše kolem nemovitosti zjistil a nijak jste nikam a na nic nespěchal. V druhé řadě bych rád poděkoval, že jste si udělal čas na prohlídky i o víkendu a vždy jste se mi po prohlídkách ozval a vše zkonzultoval. Taktéž samotný prodej a vše kolem jste mi dopodrobna vysvětlil případně jste mi velmi rychle a dopodrobna zodpověděl mé dotazy. Jsem rád, že se mi podařilo natrefit na Vás a nemovitost s Vámi prodat. Pokud bych do budoucna potřeboval budu velmi rád, pokud se na Vás budu opět moci obrátit.
14. 03. 2021
Miroslav Dušek
Dobrý den, chtěli bychom s mojí partnerkou moc poděkovat panu Jelínkovi za skvěle odvedenou práci. Celý prodej našeho bytu proběhl velmi hladce, rychle a bez komplikací. Pan Jelínek vyřešil vše za nás, o nic jsme se nemuseli starat. Díky němu se nám splnil sen a brzy se budeme stěhovat do nového domu. Mockrát za vše děkujeme a všem doporučujeme spolupráci s Bidli a panem Jelínkem. Je to profesionál. Přejeme mnoho pracovních i životních úspěchů.
12. 01. 2021
Pavel Jánský
Chtěl bych Vám moc poděkovat za velmi profesionální přístup při prodeji nemovitostí v Kamenném Přívoze. Jánský
18. 12. 2020
Pavlína Pichler
S panem Davidem Jelínkem spolupracuji již dlouhou dobu zejména proto, že v každé situaci najde to nejlepší a nejefektivnejší řešení. Spolupráce je pohodová svižná a efektivní. Všechny informace jsou vždy zaslány do mailu přesně podle toho co potřebuji. Má stále aktualizovaný komplexní přehled trhu a zejména i o změnách v legislativě. Velmi si chválím možnost rychlé konzultace po telefonu, která je vždy přesná a pomůže mi se okamžitě rozhodnout v dané situaci. Toto opravdu šetří můj drahocenný čas. Pro všechny tyto kvality pana Jelínka ráda doporučuju dál s čistým svědomím a jistotou, všem svým přátelům ale i pracovním kontaktům. Pavlina Pichlerová
03. 12. 2020
Julie Šponerová
Moje nemovitost se prodávala třičtvrtě roku, byl to velice tvrdý oříšek, ale nakonec, když to celé vzal do rukou pan makléř D. Jelínek, tak se zadařilo a nemovitost se prodala. Spolupráce s panem D. Jelínkem při prodeji bytu byla na velmi profesionální úrovni, svými schopnostmi a znalostmi byl tou nejlepší oporu a pomocí, vždy dodržel co slíbil, byl velice vstřícný, ochotný a pohotově reagoval na všechny dotazy. Tímto bych mu chtěla poděkovat za vše, co pro mě udělal. Ještě jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem, ale zároveň velmi přátelským a lidským, jako je tomu u pana D. Jelínka. Byla to velmi perfektně odvedená práce a vždy to s panem D. Jelínkem bylo příjemné setkání. Budu doporučovat dál a ještě jednou moc děkuji. S pozdravem klient Julie Š.
17. 11. 2020
Jana Maudrová
Ráda bych Vám touto cestou vyjádřila náš dík za zprostředkování prodeje našeho rodinného domu v obci Všenory. Zejména oceňujeme Váš profesionální přístup, plné nasazení a časovou flexibilitu ohledně prohlídek domu, což v závěru vyústilo v úspěšný prodej. Děkujeme a přejeme do budoucna další takto zdárně realizované nákupy/prodeje.
13. 11. 2020
Tomáš Wagner
Chtěl bych tímto ještě zpětně poděkovat Vám i celému týmu Bidli za pomoc, ochotu a profesionalitu. Díky Vaší podpoře a péči proběhl výborně prodej mého původního bytu Veronské náměstí s finální částkou nad původní očekávání a celý průběh probíhal zcela bez komplikací a dle předchozí domluvy.
03. 11. 2020
Štěpánka Mrázková
Před časem se naše rodina ocitla v situaci, kdy jsme se rozhodli koupit nemovitost. Pro její financování jsme prodávali malou nemovitost s jejímž prodejem nám právě pomohlo Bidli. Celý proces byl hladký, příjemný, bezproblémový a to vše ve velmi krátkém časovém termínu. Zároveň náš příběh pokračuje kapitolou, kdy nám Bidli pomohlo zkompletovat veškeré finance a udělalo nám příjemnou nabídku pro dofinancování potřebné částky pro koupi nové nemovitosti. I zde byl přístup velmi příjemný a ze strany finančních (či hypotečních) poradců velmi profesionální. Komunikace Bidli se všemi zapojenými členy rodiny (od skoro devadesátiletého dědečka po nezkušenou vnučku i strachující se maminku) byla adekvátní, jasná a trpělivá, jak to podobné situace vyžadují. Oceňujeme lidský přístup i příjemné pracovní hodiny, flexibilitu a rychlost reakcí. Taktéž kladně hodnotíme škálu služeb i servis na pobočce.
09. 06. 2020
Štěpánka Mrázková
Jménem mého tatínka Zdeňka Doležala, bychom vám chtěli poděkovat za vaši profesiální práci a součinnost na prodeji tatínkovy nemovitosti v Praze v Narcisové ulici. Včera jsme byt předali novému majiteli bez závad. Vše jste stihli uskutečnit do požadovaného termínu, aby finanční prostředky z prodeje mohl tatínek poskytnout své vnučce na koupi jejího bytu, který bude zároveň financován hypotékou zajištěnou Bidli. Proto vám ještě jednou děkujeme za tuto část procesu pro získání domovů pro naše nejmladší rodinné příslušníky.
01. 01. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím