Od roku 2007 pracuji ve finančním sektoru, kde od burzovního makléře přes bankovního poradce pro movitou klientelu jsem se začal specializovat na hypotečního specialistu. Hypoteční specialista jsem dodnes :)

Reference
Lucie Novotná
Na pana Bukáčka nedam dopustit. V rodině už nam řešil několik projektů a vždy uspěšně. Dokáže vyřešit každý problém. Je velice profesionální, flexibilní a dá se na něj spolehnout. Doporučuji na 100%.
19. 04. 2021
Jakub Lindner
Dobrý den, chtěla bych podat recenzi na pana Bukáčka. Velice příjemný, ochotný a pozitivní člověk na správném místě, co má v oboru obrovský přehled. Nám udělal že života pohádku, kdy nemožné se stalo skutečnosti. Děkujeme a přejeme více takových zaměstnanců, jako je pan Bukáček. Děkujeme i společnosti Bidli. Rádi doporučíme. S pozdravem Martina Cupáková a Jakub Lindner
10. 03. 2021
Barbora Kohoutová
Osobně jsme komunikovali s panem Liborem Bukáčkem, jehož kontakt jsme získali přes známého, který říkal, že umí zafinancovat snad i nemožné :). Hned od počátku bylo jasné že p. Bukáček výborně rozumí své práci a byla pro nás úleva, po letech hledání domu, moci se svěřit do něčích rukou a prostě se nechat vést. Vše za nás vyřešil, vše nám vysvětlil, stále nás informuje co kdy a jak máme udělat, prostě pro nás laiky dokonalá a opravdu odborná práce. Je prostě vidět, že má mnoholeté zkušenosti a že svou práci dělá čistě a poctivě. Vřele doporučujeme a kdykoli se na něj rádi znovu obrátíme :).
08. 07. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím