Dlouhá léta se starám o potřeby svých klientů s patřičnou důležitostí a cílem dovést každý případ do zdárného konce. Jsem připravený řešit i Vaše potřeby k maximální spokojenosti.

Reference
Michal Koch
Dobrý den pane Almášy, ještě jednou Vám chci poděkovat za profesionální přístup a perfektní jednání. S člověkem jako jste Vy je radost jednat. Pokud bubu v budoucnu něco řešit, určitě se na Vás znovu obrátím a velice rád Vás doporučím svým známým. Přeji hezký den. S pozdravem Michal Koch
27. 09. 2021
Pavlína Petrová
Koupě nemovitosti s využitím úvěru je nepochybně stresující a náročná záležitost, ale díky spolupráci s panem Almášym proběhl celý proces rychle a bez problémů. Velmi milé a vstřícné jednání, profesionální přístup a naprostá spokojenost s výsledkem - rozhodně doporučuji!
11. 06. 2021
Piotr Aleszczyk
Pan Mirosław Almasy je profesionál, který přesně ví, co dělá. Díky němu byl nákup domu mnohem snazší a díky jeho odhodlání máme dům včas. Bravo. Doufám, že jeho zákaznický servis bude oceněn, protože je vynikající
07. 06. 2021
Jakub Doležal
I když jsem nakonec nevyužil služby této společnosti, musim aspoň pochvalit jednání s panem Almášym ohledně úvěru. Slušny a příjemný člověk, do ničeho mě nenutil.
05. 02. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím