Chci pomoci s financemi

Finanční poradenství

Chcete uložit své peníze výhodně a zároveň bezpečně? Hledáte správný kompromis mezi potenciálními riziky a vysokým zhodnocením? Bojíte se, že byste o vaše úspory mohli přijít? Domníváte se, že investování je jen pro bohaté anebo lidi pohybující se ve finančnictví? Čtěte dále a zjistíte, proč se tyto nejčastější obavy a mylné domněnky netýkají investice do BIDLI investiční fondu, dluhopisů, nebo Crowdfundingových kampaní Bidli.

Proč finanční poradenství od Bidli?

1

Nasloucháme Vaším aktuálním potřebám a řešení připravujeme tak, aby každý Váš finanční produkt byl součástí jednotného celku. Je to jako puzzle, pro správný výsledek nesmí nic chybět, ani přebývat.

2

Vybíráme ze všech dostupných řešení, které trh nabízí, to nejvhodnější. Všechny instituce najdete u nás pod jednou střechou.

3

Hledáme řešení šité na míru pro Vás, finanční poradenství není o tabulkách, ale o individuálním přístupu ke každému klientovi.

4

Radíme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

5

Pečujeme o své klienty a dbáme na správnost vybraného řešení v aktuální době. Nenecháme Vás napospas zastaralým, či v aktuální situaci nevhodným, nebo nedostatečným produktům.

Financování bydlení

Často slyšíme dotaz "Která banka je nejlepší/nejlevnější"? Říkáme, že ani jedna, je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vaší bonity, preferencí apod. Jsme v přímém kontaktu se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejlepší právě pro Vás.

Hypotéka Úvěr, který je poskytnut bankou a je zajištěn zástavním právem k nemovitosti, která se vždy musí nacházet na území ČR. Pomůžeme Vám srovnat nabídky bank a vybereme tu nejlepší.
Úvěr ze stavebního spoření Splácíte pravidelnými měsíčními splátkami, které zahrnují jistinu a úrok. Spoření můžete splatit předčasně zaplacením mimořádné splátky.
Družstevní financování Umíme zajistit financování Vaší nemovitosti i bez nutnosti vyřizování žádosti o hypotéky. Díky službě družstevního bydlení nemusíte splácet úvěr, ale jistinu si splácíte formou nájmu v družstvu.
Dotovaná hypotéka
  • Získejte od nás Dotovanou hypotéku na naše nabízené nemovitosti.
  • Dopřejte si vlastní bydlení za výrazně nižší měsíční náklady na splácení.
  • Žádné složitější vyřizování ani podmínky oproti klasickému hypotečnímu úvěru.
  • Plaťte za vaši nemovitost tolik jako klienti s hypotékou před rokem 2021.
Fixace na 3 roky
Výrazně nižší splátka
Snadné vyřízení

Hypoteční kalkulačka s porovnáním bank

Pokud byste chtěli zvolit produkt na koupi nové nemovitosti bez hypotéky a financující banky s dokládáním příjmu, kontaktujte nás zde.

Hypokalkulačka Bidli

Kupní cena
Doba splácení

KLASICKÁ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Splátka 5 150
úrok 6.39% ročně
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 6.39 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 18 746 Kč

EFEKTIVNÍ SPLÁTKA

Vlastní prostředky
Dluhopisy Bidliúrok 6,5% p.a.*
Splátka 4 516
efektivní sazba 1,29% ročně
* podléhá zdanění 15%
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 3 000 000 Kč, 600 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 2 400 000 Kč, sazba 6.39 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 9.101 Kč, 400 000 Kč do Bidli dluhopisů, efektivní sazba 1,07 %
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, sazba 6.39 %, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 18 746 Kč
Reprezentativní příklad:
Kupní cena 5 000 000 Kč, 2 000 000 Kč z vlastních prostředků, úvěr 3 000 000 Kč, efektivní sazba 3.305 % spočtená jako vážený průměr úroku zhodnocení a úroku hypotečního úvěru, splatnost 30 let, fixace 5 let, splátka 13 147 Kč

Jak to u nás probíhá?

Spotřebitelský úvěr

Každý z nás někdy potřebuje v domácnosti něco opravit, vylepšit nebo si pořídit nové vybavení. Čerpejte spotřebitelský úvěr bez zajištění k financování Vaší rekonstrukce nebo nákupu za výhodnou úrokovou sazbu od BIDLI.

Rekonstrukce
kuchyně
Zateplení
fasády
Nová
střecha
Fotovoltaická
elektrárna
Nové
auto

Pojištění

Ochrana před možnou nenadálou situací je zodpovědné rozhodnutí. Pojištění Vám sice nepomůže této události předejít, ale pomůže Vám se s ní vypořádat. My Vám zase pomůžeme zorientovat se v široké nabídce pojišťoven a v pojistných podmínkách.

Životní
Majetkové
Automobilu
Odpovědnosti
Cestovní
Úrazové

Jak to u nás probíhá?

Investice

Pomůžeme Vám začít vydělávat a společně najdeme, která cesta je pro Vás nejvhodnější. Investování přináší rizika. Ale na trhu jsou nejen rizikové, ale i méně rizikové či dokonce nerizikové možnosti. Která varianta je vhodná pro Vás, napoví Váš profil klienta.

Investice
do fondů
Investice
do dluhopisů
Spořící
účty
Stavební
spoření
Spoření
na penzi

Firemní financování

Již přes 5 let se věnujeme individuálním potřebám podnikatelů a firem, které se zabývají rozvojem podnikání a výstavbou developerských projektů.

Proč financovat s námi?

Opíráme se o silné partnery Spolupracujeme se všemi bankovními a nebankovními institucemi. I proto jsme schopni vyjednat úvěr na míru Vašemu záměru.
Zkušenosti ve finančním odvětví Kromě zkušeností s financováním našich klientů, čerpáme také z realizace vlastních developerských projektů. Disponujeme databází soukromých investorů, které můžeme pro financování vybraných projektů oslovit.
Bidli mezaninové financování Krátkodobé až střednědobé financování podnikatelského záměru na dobu až 5 let zajištěné nemovitostí ze zdrojů Bidli, které je často našimi klienty využíváno i jako navýšení vlastních zdrojů pro získání bankovního úvěru.
Mnoho dalších výhod Vyjednáváme ty nejlepší možné podmínky právě díky dlouholeté spolupráci s našimi partnery. Proto u nás můžete získat například výhodnější vstupní poplatky a zároveň nižší výši úroků.

Jak to u nás probíhá?

Naši partneři

Blog

Jsme vašimi průvodci

Reference
Daniel Peter
Kamil Žižlavský je velmi příjemný, skvěle se vším poradí, všechno vysvětlí, komunikace byla úplně pohodová. Pojištění jsme měli sjednané za chvilku. Moc děkuju
01. 02. 2023
Vítězslav Holeček
Dobrý den, s vaši prací jsem byl velmi spokojen. Nabídl jste mi způsob financovaní, který mi jinde nenabídli a díky tomu jsem nepřisel o 60 000 Kč za rezervační smlouvu.
30. 01. 2023
Šumperku 2456 v
Dobrý den pane inženýre, velice Vám děkuji za zprostředkování úvěru na záměr našeho SVJ v Šumperku - rekonstrukce bytového domu. Realizace byla velice složitá, plná nepředvídaných problémů a Vy jste dokázal zrealizovat úvěr díky Vaší vysoké odbornosti, pečlivosti a spolehlivosti. MUDr. Hana Všetečková
26. 01. 2023
Petr Dej
Chtěli bychom moc poděkovat paní Schachlové za její profesionální spolupráci, kterou si moc ceníme, co vše pro nás dokázala udělat na maximum a její úsilí. Určitě doporučíme všem svým známým. Těšíme se na další spolupráci.
25. 01. 2023
Pavel Horák
Dobrý den, rádi bychom napsali hodnocení na finančního poradce pana Josefa Zoulu. Řešili jsme s ním naši složitou hypotéku. Byli jsme s ním velice spokojeni. Já se neustále něčeho bála, ale pan Zoula vždy mile poradil, vyšel vstříc a zařídil potřebné. Vždy byl na telefonu a pomohl, když bylo potřeba. Je to milý, přátelský a chápavý člověk. Za nás ho můžeme jen a jen doporučit! Pavlína a Pavel Horákovi
09. 01. 2023
Martin Čechman
Rádi bychom Vám alespoň touto cestou poděkovali za Vaši práci, protože je příjemné mít na koho se obrátit v případě, že potřebujeme ohledně financí poradit a nemít obavu, že dostaneme špatná doporučení, ba naopak vždy jsme měli pocit, že byla ta nejlepší a pocit a dobrý dojem stále trvá :) a proto ještě jednou veliké díky.
09. 01. 2023
Tomáš Pecháček
S panem Koprlou máme velice dobrou zkušenost. S důvěrou se na něj obracíme téměř dva roky a nadále budeme. Sjednal s námi hypotéku, všechna potřebná pojištění. Je s ním vynikající komunikace, reaguje promptně, je flexibilní, vyjde člověku vždy vstříc a snaží se najít co nejlepší řešení. Když něco nejde podle plánu, okamžitě pomůže, poradí a vyřeší daný problém. Tohoto poradce vřele doporučujeme.
02. 01. 2023
Kristina Eppichová
S paní Davidovou máme jen samé dobré zkušenosti, je to osoba na svém místě 🙂 Rozhodně bych ji doporučila všem klientům.
23. 12. 2022
Zuzana Kašparová
Paní Lída je určitě člověk na svém místě. Vždy když jsme potřebovali s něčím poradit, něco zařídit nebo vysvětlit, mohli jsme se na ní bez váhání kdykoliv obrátit. Nemalou měrou se zasloužila o to, že jsme si splnili sen o vlastním bydlení. Služby paní Lídy můžeme s čistým svědomím vřele doporučit, nejen pro to, že je s ní super komunikace a je na ní spoleh, ale i proto, že je prostě fajn. Moc děkujeme
23. 12. 2022
Petr Jarosil
K panu Kahounovi jsem se dostal přes developera, u kterého jsem se ženou pořizoval nový byt. Prvotní obavy ze spolupráce s někým, koho neznáme, byly zbytečné. Pan Kahoun je velice znalý ve svém oboru a od samého začátku na nás působil profesionálním dojmem. Oceňujeme zejména jeho nasazení při dojednávaní hypotečních podmínek a komunikaci, kdy reakce na jakoukoliv otázku byla blesková. Pana Kahouna mohu s klidným svědomím doporučit a budu se těšit na případnou další spolupráci. Petr
20. 12. 2022