Husova 1167/3
693 01 Hustopeče

GoogleNavigovat

+420 777 946 559


Najdi si svého průvodce

Průvodce Obor Město Hodnocení
Libor Předešlý Hypotéky Hustopeče Poznejte průvodce
Miroslav Rebenda Nemovitosti Hustopeče Poznejte průvodce
Martin Zríni Hypotéky Hustopeče Poznejte průvodce
Petra Trechová Hypotéky Hustopeče Poznejte průvodce
Libor Kolařík Nemovitosti Hustopeče Poznejte průvodce
1
Reference
Vojtěch Müller
Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Předešlému za jeho profesionální práci při koupi našeho bytu a velmi přátelský přístup. Případ nebyl zcela jednoduchý, ale pan Předešlý nás případem provedl a neustále měl snahu hledat optimální řešení s ohledem na naše zadání. Velice oceňuji zejména jeho pomoc při jednání s realitní kanceláří, přes kterou jsme byt kupovali. Na práci pana Předešlého je znát, že ji dělá dlouho, má potřebné zkušenosti a spokojenost klienta je pro něj na prvním místě. Ani větší vzdálenost nebyla pro pana Předešlého žádný problém. A navíc dělá skvělé víno! Mohu vřele doporučit jak práci pana Předešlého, tak i plody jeho koníčku vinaření 😉.
16. 03. 2021
Jan Bradáč
Dobrý den, s panem Předešlým spolupracujeme už delší dobu a s jeho službami jsme nadmíru spokojeni. Vždy oceňujeme především velmi pružnou domluvu, vysvětlení navrženého řešení a následného průběhu. Přátelské vystupování a ochotný přístup je u něj samozřejmostí. V budoucnu jeho služeb rádi opětovně využijeme. Vřele doporučujeme! Bradáčovi
10. 03. 2021
Lucie Horáková
S panem Předešlým jsme se setkali při zařizování hypotéky pro stavbu rodinného domu. Od začátku je naše spolupráce naprosto bezproblémová, jednání pana Předešlého je vždy velmi vstřícné a rychlé. Lucie H.
24. 11. 2020
Martina Pecová
Dobrý den, ráda bych napsala pár slov ke spolupráci s panem Předešlým. S panem Předešlým spolupracujeme řadu let. Za tuto dobu je naši rodině vždy ochotně nápomocný. Nikdy nás neodmítne a vždy správně a nenásilně navede. Ve spolupráci s panem Předešlým jsme řešili financování při koupi bytu, pojištění nemovitosti, stavební spoření pro děti, prodej garáže a v poslední době financování stavby našeho rodinného domu. Služeb pana Předešlého si velice vážíme a těšíme se na další naši spolupráci!
16. 11. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím