Jmenuji se Markéta Jelínková a ve světě hypoték se pohybuji již od roku 2011. Ráda vám poradím s financováním vašeho nového domova, nebojte se na mě obrátit!

Reference
Božena Kašparová
Vy jste nejlepší!! Takový přístup ke klientovi se jen tak nevidí. Jsem ráda, že s Vámi můžu spolupracovat na svém novém bydlení. Děkuji.
05. 10. 2020
Pavel Jurčík
Dobrý den, paní Jelínková, tak jsem již úspěšně zapsaný v katastru, vypadá to, že vše proběhlo již hladce. Chtěl jsem Vám i paní Mrázikové velmi poděkovat za skutečně nadstandardní spolupráci.
13. 07. 2020
Libuše Kancnýřová
Dobrý den, se službami vašeho Hypocentra jsem byla absolutně spokojena, obrovská profesionalita paní Mrázikové a paní Jelínkové, doposud jsem se s tak profesionálním přístupem nesetkala a to sama v Bance pracuji. Modrou pyramidou nabídnutá sazba byla významně lepší než ta, kterou mi nabídl můj zaměstnavatel, navíc vyřízení refinancování HU mi trvalo celkově pouze 14 dní. Ještě jednou mnohokrát děkuji,
27. 02. 2020
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím