Dobrý den, jmenuji se Michal Kubík a v investicích se pohybuji přes 11 let.

Již v roce 2010, kdy jsem zahájil kariéru investičního makléře, u významného obchodníka s cennými papíry, se mi tato práce stala i mým koníčkem. Se svými klienty jsem obchodoval především akcie, ETF, certifikáty, strukturované produkty, dluhopisy i jiné nástroje, a to na různých burzách v USA, Německu i ČR. Po 9 letech těchto zkušeností jsem přešel do bankovního sektoru, ve kterém jsem se věnoval dluhopisovým, realitním i akciovým fondům.

Nyní se soustředím na zhodnocování financí klientům, kteří vyžadují určité garance, a to jak na úrovních výnosů, tak i odborné péče a lidského přístupu.

Pokud si myslíte, že Vám v bance nenabídnou požadovaný výnos, ale na burzách je to pro Vás moc rizikové a dynamické, pak uložení peněz u nás je tou zlatou střední cestou a tedy správnou volbou.

Neváhejte mě kdykoli kontaktovat, abych Vám zodpověděl jakékoli investiční dotazy a možnosti naší spolupráce.

Reference
Kateřina M.
Pana Kubíka jsme kontaktovali přes našeho známého a lépe jsme udělat nemohli. Tak profesionální a zároveň i lidský přístup , to se vidí málokdy a málokde. Vše nám bylo pečlivě vysvětleno a tako odůvodněno. Věříme, že naše investice byla ten správný krok , ale jelikož jsme investovali s profesionály jako je pan Michal Kubík , nemáme se čeho obávat. S Vašimi službami jsme byli velice spokojeni a můžeme jen doporučit i ostatním klientům. Hodně zdaru a také mnoho dalších klientů.
21. 09. 2021
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím