Reality mě baví a umím naslouchat přáním svých klientů. Díky spolupráci se zkušenými odborníky v oboru, vlastním zkušenostem a osobnímu přístupu nabízím servis, jehož cílem je především poradit a ušetřit klientům čas. Snažím se v každém klientovi zanechat pozitivní zkušenost, aby se na mě obrátil i v budoucnu a doporučil mě svým přátelům.

Již realizované nabídky
Moje reference
Veronika W.
Se společností Bidli jsem velmi spokojena. O koupi bytu jsem jednala s paní Drážkovou, o následné hypotéce, také dojednané přes Bidli, s panem Gazdíkem. Přístup obou byl profesionální a transparentní. Z počátku jsem se bránila financování koupě přes Bidli, ale ve skutečnosti to celý proces zrychlilo a usnadnilo, nehledě na opravdu dobré podmínky, které mi byly nabídnuty. Jedinou trhlinkou na kráse bylo podepisování rezervační smlouvy (probíhalo s kolegou paní Drážkové, který možná zaskočil narychlo a neznaje detaily domluvy), během kterého padl dotaz, zda jsem v případě neúspěchu obchodu ze strany Bidli ochotna vzít na sebe náklady na vytvoření kupní smlouvy. V té době jsem hrdinně odmítla, posílena sledováním Hry o Trůny. To bylo jediné, co mi přišlo divné. Ale paní Drážková byla slunce zlaté, počkala se smlouvami až do okamžiku, kdy bylo jisté, že mám hypotéku schválenou, a udatně odmítala další zájemce o koupi, vědoma si mého vážného zájmu. Tímto jí chci poděkovat za vstřícnost a společnost Bidli vřele doporučit.
06. 01. 2020
774 110 007
instagram facebook
Naše stránka využívá cookies. Nejde o cukrovinky, ale soubory, díky nimž není třeba znovu zadávat stejné údaje, které jste už jednou vyplnili.
Rozumím